Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így is van esély arra, hogy...

Így is van esély arra, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok 1 hónap múlva 17 leszek és nekem alapból nagyon rendszertelen a menstruációm van, hogy fél évet is kihagy a lényeg annyi hogy októberben volt utoljára és decemberben voltam először úgy a barátommal de nem védekeztünk sehogy de azóta se nem tudom így mennyi esély lehet arra, hogy becsúszik (voltam nődokinál novemberben azt mondta ő mindent rendben talált és ha megjön akkor szedjek fogamzásgátlót, hogy beálljon.)Hányingerem van pár napja főleg reggelenként és illatoktol, ételektől rosszul vagyok. (Kíméljetek meg az olyan kommentektől, hogy 16-17 évesen még szűznek kellene lennem szerintem meg mindig jobb mint azok a 14 éves lányok akikben egy kamion is megtud fordulni) a vedekezessel is tisztában vagyok nem kérek arról se felvilágosítást egyszerűen mi így döntöttünk.
jan. 7. 17:57
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
100%
Akkor egyszeruen viseld a kovetkezmenyeket akar ilyen lesz akar olyan
jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
100%
Simán lehetsz. Hozatatok egy döntést, most viseljétek a következményeit! Bár valószínűleg egyedül fogod, mert srác azonnal le fog lépni.
jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
93%
Gratulálok anyuka! A másodikat mikorra tervezitek?
jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha így döntöttél akkor jól van.

Most már viseld a terhességet felelősséggel.

jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nézd már, milyen jófejek a csajok, mert nem kértél kioktatást, és nem is oktatnak ki! ❤️

Hiszen, ez egy nagyon fontos döntés, tök jó, hogy ilyen felelősen tudtátok meghozni!

jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha így döntöttetek, akkor mi a probléma? Gondolom mindketten dolgoztok, magatok tartjátok el, és külön éltek a szülőktől, így jöhet a gyerek, ha már nem védekeztetek.

Kisfiút vagy kislányt szeretnétek?

jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva, igen, lehetsz terhes!

Amúgy meg, hacsak valami szuper jóst nem találsz magadnak, akkor marad a terhessegi teszt, ami akkor esedékes, amikor megjönne, de esetedben fixebb időpont az aktus, ami után 14 nappal már lehet tesztelni. Ha akkor +, terhes vagy, ha -, akkor várj meg néhány napot a teszt ismétlésével (max 1 hetet) és ha az is - akkor örülhettek, ha meg +, akkor terhes vagy.

Amit a végén írtál, hogy ez a ti döntésetek, az szín igaz, és nem is kívánok ezért beszólni, okom se lenne rá! Én csak annyit nem értek, hogy ha ennyire felkészültek vagytok, ezt miért utólag kell megkérdezned? Nem jobb lett volna előre tájékozódni és a lehetőségeitek teljes ismeretében dönteni esetleg 1-2 tesztet is már beszerezni?

jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha döntenem kéne, hogy a már nem szűz, de védekezni tudó 14 évest, vagy a terhes 16 évest tartom okosabbnak, akkor egyértelműen az A opció nyer.


A szöveged amúgy nagyon vagány, de kicsit még gyakorold a tükör előtt, hogy a 17. szülinapi ebéden a leendò nagyszülőknek majd még meggyőzőbben tudd mondani: "egyszerűen mi így döntöttünk."


Pro tipp: Ha kicsit halasztasz a szülinapi bulidon, akkor lehet egyben gender reveal is, sokat spórolsz a tortán, többet tudsz babamotyóra költeni.

jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen kemény vagy, és így döntöttél, akkor így jártál. Az átlagnál messze több tudásod van ezekről a dolgokról feltételezhetően, de mégis. Jár a pacsi neked is, meg anyuéknak is.

Menj el dokihoz

jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Legalább kivette, mielőtt elment?

Tesztelj.

jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!