Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mai ovuteszt már negatívnak...

A mai ovuteszt már negatívnak számít?

Figyelt kérdés
18.án voltunk együtt, meg talán ma lenne lehetőségünk, vagy ma már lényegében mindegy? Első hónap, hogy ilyen teszteket csinálok, szóval amnyira még nem vagyok biztos a dologban.
jan. 20. 17:09
 1/5 A kérdező kommentje:
jan. 20. 17:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a mai már negatívnak tűnik, mert vilàgosabb, mint a tegnapi. Még a mai együttlét jó lehet, de azért kényszernek ne érezzétek.
jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Én még a ma estét és holnap reggelt megnyomnám, ha van rá mód 😊
jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
19 volt ugye pozitív mai negatív, tehát vagy már bekövetkezett az ovu ma délután vagy most fog éjszaka.18.ai együttlét szuper szerintem.Ma is legyetek együtt így mindent is megteszel az " ügy" érdekében.
jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

19 tegyük fel du. 4 órakor volt pozitív, ha 12 és 32 óra között reped a tüsző, és feltételezzük, hogy a 18.ai teszt után 2 perccel pozitív lett volna, 19 reggel 4 és 20 reggel 4 között repedt és 12 órán át él a petesejt, akkor ma délután 4ig bezárólag volt jó.

Ha feltételezzük, hogy mint a nagy átlagnak, a Kérdezőnek is hajnalban reped a tüszője, mondjuk reggel 4kor, akkor 19 délután 4 és 20 délután 4 között repedt és még a 21 reggel is jó lehet, de a 20 este is.

Szóval a tegnap este, ma reggel este a legjobb, a holnap reggel bónusz, de nem árthat.

jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!