Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy 5-ös teszt a 9. Dpo-n...

Ha egy 5-ös teszt a 9. Dpo-n negatív akkor ez a hónap elúszott?

Figyelt kérdés

Szombaton volt peteérésem és eléggé görcsölget a hasam tegnap óta. Ami nagyon érdekes mert elvileg még 7 nap van esedékességig és ilyen korán nem tapasztaltam még PMS-t.

A ciklus 1. napjától a 9.-ig együtt voltunk és az ovulációm elvileg a 12. napon volt.

Vettem egy 5-ös erősségű tesztet aminek szerintem már mindenképpen mutatnia kellene ha bármi elindult, hiszen a beágyazódás alatt is termelődik már minimális HCG.


jan. 22. 13:08
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Bocsi nem ezen a szombaton hanem előtte.
jan. 22. 13:23
 2/38 anonim ***** válasza:
79%

Jézus

Inkább várj még egy kicsit,kb addig a napig amikor meg kéne jönnie,és vegyél egy normális tesztet,akkor már tuti kimutatja,hogy van-e terhesség vagy nincs.

Ezek a korai tesztek csak stresszelesre jók...

jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Ez miért nem normális?
jan. 22. 13:24
 4/38 anonim ***** válasza:
88%

mégis mi múlik azon, ha pár nappal késöbb tudod meg? de úgy őszintén...

talán még be sem ágyazódott.

Komolyan nem értem, hogy lehet ezt ennyire elstresszelni.

az 5ös tesztről meg annyit, hogy a marketingje tényleg jó. De kb ennyi. Amíg nem késik, az sem mutat biztosat.


(Mondom ezt 2 gyerek, 3 terhesség után. 1x nem teszteltem a nemvárt elött. Pont ezért)

jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Jólvan neked már van gyereked. Jó hogy nem stresszelsz.

Akinek nincs és mondjuk ketyeg az órája az stresszel.

Attól,hogy a beágyazódás 100%-ig nem fejeződött be attól a HCG már termelődik.

jan. 22. 13:32
 6/38 anonim ***** válasza:
65%
Bizony, ez már elúszott, lehet a kardodba dőlni.🤦‍♀️
jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen jó szándékkal írom, hogy ezt fejezd be. Csak beleőrülsz. A stressz a teherbeesés ellen dolgozik és ha az órád is ketyeg, akkor éppen azzal segítenél magadon, ha megnyugodnál. A természetet nem lehet megerőszakolni és attól, hogy keresed magadon a jeleket és ellősz 46 tesztet idő előtt, még nem leszel előbb terhes sajnos.

Ha elindul is valami, simán lehet hogy menetrend szerint meg fog jönni a menstruációd. Ezzel végképp bestresszelsz, bedepizel, kiakadsz, stb. Magad ellen dolgozol!

Dőlj hátra, tedd fel a lábaid és tesztelj max egy nappal azelőtt, hogy nem jön meg, de inkább utána!

jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Jó persze ezt így könnyű ám leírni de nem tudod milyen érzés.

Általában azok akinek van már gyerekük nem értik ezt csak azok akik megszenvednek érte.

Igazságtalan hogy valaki egyszer gumi nélkül szexel majd gyerek lesz belőle és elveteti, más meg küzd érte konkrétan.

jan. 22. 13:51
 9/38 anonim ***** válasza:
58%
Én azt javaslom, hogy ha ennyire türelmetlen vagy, akkor inkább tesztelj 2 naponta. Az sem biztos, hogy akkor ovuláltál, amikor te úgy gondolod, lehet, hogy nem is ott tartasz a ciklusban ahol gondolod. Ezért felesleges még ilyen korán tesztelni és temetni a dolgot. Én megértem az érzéseid, mert a második gyermekre egy évet vártunk, de azért 5 nappal korábban sose jutott eszembe tesztelni.
jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%

De attól nem leszel terhesebb hogy naponta fogsz tesztelgetni egy reklám tesztel...

Meg attól sem,hogyha irigy leszel más nőkre akiknek van gyerek,meg akik terhesek.

jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!