Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Synlabos HCG véreredmény még...

Synlabos HCG véreredmény még aznap meg szokott érkezni?

Figyelt kérdés
jan. 24. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a synlab legalább 1 éve mindent délután 4-5 óra után küld, van mikor este.


Pont HCG-m még nem volt, de minden 1-3 napos vizsgálatom készen volt aznap estére, legkésőbb 9 óra körül jött meg és ügyfélkapun sokkal hamarabb fent van, mint ahogy az emailt kaptam.

jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
jan. 24. 15:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem aznap megérkezett mindig, de volt hogy este 9 körül.
jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is megérkezett mindig az nap, egyszer talán 5 óra tájékán, egyszer pedig 8 körül.
jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem sose érkezett meg a hcg aznap, mindig csak másnap. Sőt amikor egyszer péntek reggel 7-kor voltam csak hétfőn délután 4 körül lett eredmény.


(A sima nagylabort, tsh-t mindig aznap délután küldik, hcg-t nem)

jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én elég sokat csináltattam HCG és TSH vérvételt. A TSH mindig megjött a HCG meg akkor, ha reggel 8-ig levették. Természetesen az ügyfélkapun hamarabb fent volt az eredmény még aznap csak emailban jött másnap.
jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ma vették le, nemrég még is érkezett e-mailben, eeszt-n még nincs fent.

Én vagyok a kivétel :)

Köszönöm a válaszokat

jan. 24. 19:32
 8/17 anonim ***** válasza:
Hú ez igazán érdekes. Oda azok rakják fel akik kiértékelik 😀 amúgy lehet gratulálni a babához? Jó híreket kaptál?
jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Kettős érzés van bennem. Ma kellett volna megjönnie. 75 lett az eredmény a 14.dpo-n. Pénteken megyek legközelebb. Eddig minden terhességem során magasabb volt már ilyenkor.
jan. 24. 20:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindig megkaptam aznap a hcg-t is.
jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!