Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire esélyes a terhesség?...

Mennyire esélyes a terhesség? Menstruáció utolsó napján már együtt voltunk gumival védekeztünk aznap. Rá következő egy ket napban az elején nem védekeztünk pár percig, állítólag kicsi volt az esélye akkor a terhessegnek.2napja késik,nem mentem el.

Figyelt kérdés

jan. 25. 10:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
28napos ciklusai vannak általában rendszeres.
jan. 25. 10:53
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat ment a zöld pipa
jan. 25. 11:03
 13/15 A kérdező kommentje:
Megköszönném a további válaszokat is,ha esetleg valaki tudna valamit mondani ezzel kapcsolatban.
jan. 25. 11:14
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok, vegyetek egy tesztet. Aztán pedig ha NEM akartok még gyereket, akkor húzzatok gumit, mindig, a behatolás első pillanatától.


Az a baj mindig az esélylatolgatással, hogy nemcsak a %-okat kell nézni, hanem a veszteség-nyereség oldalt is, csak ezt nem fogják fel sokan. Hogy mit vesztesz ha nem jön be az ilyenkorszintelehetetlenteherbeesni (abortusz vagy kényszerapaság/anyaság/családosdi, aminek az esetek igen jelentős részében nincs jó vége).


Nőként ráadásul a te testedről van szó, akár így, akár úgy döntesz, szóval férfiaknál még csak-csak megértem, nem ő viszi vásárra a bőrét, de a nőknél nem.

jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ja hogy te vagy a férfi... Mit tudnánk még ezzel kapcsolatban mondani? Senki nem tudja, terhes-e vagy sem, tesztelni kell mielőbb. Ha negatív, de továbbra sem jön meg, akkor pár nappal később újra.


14-es voltam.

jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!