Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ettől lehet-e...

Szerintetek ettől lehet-e terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy nagyon ostoba kérdéssel fordulnék hozzátok, aminek az okával én sem értek egyet. Az elmúlt ejszaka volt egy kis "petting" a barátnőmmel, amikor ugyanis a makkom 1 alkalommal oda ért pár másodperc erejéig a vaginához. 1-2 centire, ha be tehettem neki, de tényleg nagyon max az a 2 cm. Szexelni még nem akartunk, mert szűz még. Tudom hülye voltam én is, mert védekezés nélkül nem kellene ilyet tenni abszolút, de annyira elkapott mind a kettőnket a "hév", hogy nem is gondoltam az előváladékra. Előtte éreztem, hogy jött egy nagyon kicsi. Utána bem sokkal később meg is ujjaztam egy kicsit.Szerintetek mennyire áll fent a terhesség veszélye? Vagy mennyire ajánlott ilyenkor a 72 órás tabletta? 3 napja volt neki vérzése. Nagyon szépen köszönöm, hogy elolvastad és ha válaszolsz rá.

jan. 27. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném ,hogy terhes maradt...Viszont védekezzetek, ha nem szeretnétek gyereket...Nem kifogás, hogy elkapott a hév...
jan. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fennáll, kicsi ugyan az esélye, de az előváladéktól is eshet teherbe.

Legközelebb húzzatok gumit a pettinghez is, mert legalább utána nem kell agyalni meg stresszelni, hogy mi a vége.

jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek érdemes lenne nőgyógyásszal konzultálni ez ügyben?
jan. 28. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet, de arra számítsatok, hogy rátok fog szólni a felelőtlenségért.
jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!