Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik a mensi. Kit...

7 napja késik a mensi. Kit érdemes értesíteni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

febr. 1. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A leendő apukát!
febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Értesíteni? Miről?
febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Kiegészíteném.

Apukákat!🤪

febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Digitális tesztről van szó, tegnap este lett pozitív. Ma elfogok menni a nőgyógyászomhoz.
febr. 1. 09:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz, de nem kell amugy ennyire sietni,akkor elvileg kb 5 hetes terhes vagy, vissza fog hivni 2-3 het mulva egyebkent is. Szerintem egyszerubb akkor mar kapasbol 2 het mulva menni, de kinek mi :D

Majd ha lesz szivhang, akkor a vedonot kell felhivni idopontert. Mast nem kell ertesiteni szerintem vagy nem tudom mire gondolsz pontosan. Annak mondod el, akinek akarod.

febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok, a tesztet elfelejtetted említeni, késés pedig több más dolog miatt is lehet:)

Nőgyógyászhoz elmehetsz éppen, de valószínűleg csak megvastagott nyálkahártyát fog látni, semmi egyebet, szóval úgyis csak vissza fog hívni 1-2 hét múlva.

febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a nőgyógyászt pont nem. Ilyen korai terhességnél neki semmi teendője. Csak az apuka jelöltet vagy jelölteket. Te kire gondoltál? A pápát?😁
febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés nem trollkodás, akkor anyukádat, de sürgősen...
febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz majd 6-8 hetesen menjél, addig felesleges. Apukát "értesítsd".
febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mész orvoshoz, nem fog látni semmit még
febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!