Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik, de ugyanúgy...

2 napja késik, de ugyanúgy görcsölök, mint mielőtt megjön. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sose szoktam előző napokban görcsölni, hanem mindig amikor megjön akkor van erősebb görcsölés, általában hajnalban szokott megjönni és erre kelek. Olyankor veszek be gyógyszert, amitől elmúlik és utána már nem szokott fájni a hasam a menstruáció alatt. Elsején kellett volna most megjönnie, másodikán és ma hajnalban ugyanúgy begörcsölt a hasam, mint mielőtt megjön, de nem jött meg. Így napközben enyhe alhasi fájdalmam van, fáj a derekam, a melleim. Sokan mondják, hogy terhesség elején az elmaradt menstruàció idejében úgy érezték, hogy meg fog jönni. Ti ilyenkor pontosan ugyanazt éreztétek, mint mielőtt megjön csak nem jött meg?
febr. 3. 15:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Tesztet még nem csináltam, mert mindig csak dobáltam ki a pénzt rá fölöslegesen, így most a késést meg szerettem volna várni és mivel folyamatosan azt érzem, hogy meg fog jönni így nem csináltam még, de ha este végzek a munkahelyemen akkor hazafelé veszek, ha addig se jön meg.
febr. 3. 15:11
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nehogy tesztelj, még majd kiderül.
febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekem volt mikor minden előjel nélkül jött meg, volt, hogy előtte már 1 görcsöltem.

Amikor terhes voltam pms tüneteim voltak, mintha mindjárt megjonne.

Itt senki nem fogja neked megmondani terhes vagy, csinálj tesztet és megtudod.

febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan ugyan azt éreztem minden terhességemnél, mint mielőtt megjön. Csak nem jött meg. :)
febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teszt
febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont így.
febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!