Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja hányingerem van...

3 napja hányingerem van folyamatosan, 9-e péntek lenne a menstruáció kezdete. 2 teszt negatív lett. Betegség vagy baba?

Figyelt kérdés
Nem szoktak gyomor problémáin lenni, ilyen mélyről jövő borzalmas hányingert utoljára akkor éreztem mikor túl sok alkoholt ittam fiatalon. Szombat óta viszont rosszul érzem magam, “csak” ez a gond, nincs hozzá hasmenés, sem egyéb tünet. Ma pl elmentem boltba, és sorban álláskor megéreztem hogy nem túl kellemes illatú az előttem álló, ki kellett mennem a friss levegőre otthagyva mindent, úgy felkavarodott a gyomrom. Úgy vettem észre az evés nem befolyásolja, ugyanolyan rossz éhesen is, mint ha eszem valamit. Ennek ellenére ma 2 db 10-es érzékenységű teszt negatív lett. Korai még a tesztelés? De úgy tudom ha tünet van, akkor már hormon is van, tehát ki kellene mutatnia. Mit gondoltok? Amúgy a január volt az első védekezés nélküli hónapunk, igaz hogy fokozottan figyelem a testemet mostanában, de ilyen erős hányingert csak nem képzelek be.
febr. 5. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhesség okozná, akkor pozitív lenne a teszt...
febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem menstruáció előtt gyakran volt hányingerem, terhesen kb csak a 6. héttől
febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk tombol a hányás hasmenés vírus. Nekem csak erős hányingerem van 2 napja. Terhesség nálam kizárva.
febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!