Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhszájnak (méhnyaknak)...

A méhszájnak (méhnyaknak) mikortól kell fenn lennie? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom, hogy már ovulációtól, vagy csak a beágyazódás utántól emelkedik-e magasra. Annyit tudok, hogy ovukor, a legtermékenyebb szakaszban magasan van és nyitott, azután leereszkedik. De ha sikerül a megtermékenyítés, mikortól emelkedik fel újra? Lehet hogy buta kérdés, de bizonytalan vagyok. (Azt tudom hogy nem szabad piszkálni. Annyiszor néztem meg, ahányszor be van jelölve, fürdés közben.)

Ilyen a görbém, mit tudtok róla mondani?

[link]

27.-re nem várom. Köszi a válaszokat:)


2010. okt. 24. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ovukor még lent van és nyitott..majd szépen bezáródik és egyre hátrább húzódik..ez kb egy pár nap..utána mensiig fenn marad és zárt, ha baba van ott is marad..ha nincs akkor újra könnyen elérhető lesz..nekem mensi előtt egy két nappal már lent van ismét:(( sajna..na majd egyszer fent marad remélem..neked drukkolok, a görbéd szép, ígéretes.
2010. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ti honnan tudjátok, hogy hol van épp a méhszájatok?
2010. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Híjjj,de szép görbe :) kérdésedre,nem tudom,de ne törődj vele,bizakodhastz.Mikor tesztelsz?
2010. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem tudom. Gondolom 27.-e után, kb a hét végén. Ha kibírom addig:) Ma is fenn volt a hőm, reménykedem. Majd megírom mi a helyzet:)
2010. okt. 25. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet????
2010. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!