Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült volna...

Szerintetek sikerült volna elsőre?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban vágtunk bele a párommal a babaprojektbe. 25.-ére nem várom. Pár napja szörnyen fáj a mellem, tegnap óta sárgás fehéres folyásom van, ma nagyon szédülök, fáj a fejem és hányingerem van. Elég szkepzikus vagyok, hisz vannak nőgyógyászati problémáim, és furcsa lenne ha elsőre sikerült volna. De valahogy mégis úgy érzem.

febr. 21. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit érzel, amíg nem késik és pozitív a teszt bármi lehet
febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

vagy sikerült, vagy nem. Nem vagyunk jósok.

Ha a terhesség miatt lenne, akkor a teszt már pozitív lenne. Ami 4 nappal mensi elöt... elég korai

Simán lehet a mensi előjele is, csak hogy most próbálkoztok, jobban figyelsz magadra.


Majd ha késik, csinálsz egy tesztet és kiderül.

febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Plusz hányinger teljesen kizárt hogy terhesség jele lenne ilyenkor
febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vagy. Kis saját tapasztalat: nekem kb ovunál kezdődik a mellfájdalom, amikor elmúlik onnan kb 24 óra és megjön (ha nem fáj már akkor tudom, hogy másnap megfog jönni). De van amikor émelygek is elötte pár nappal 🤷🏼‍♀️. Akkor is, amikor kizárt, hogy terhes lehetek (mert nem éltem nemi életet az adott hónapban egyszer sem).
febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi tüneteket a hcg okozza, ha csak 4 nap múlva kellene megjönnie ha sikerült is még olyan alacsony a hcg szinted hogy nem tud ilyen tüneteket okozni.


Ezeket simán okozhatja influenza is vagy csak mivel nagyon szeretnéd bebeszéles magadnak. Mi 2,5 évig próbálkoztunk mire sikerült, nekem is sokszor fogalmam sem volt hogy valamit tényleg érzek vagy csak azt gondolom hogy érzek, roppant idegörlő.

Inkább maradjunk annyiban hogy semmi nem jelent semmit.

febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy nekem pl nagyon gyakran volt hányingerem menstruáció előtt, sőt szédülés is. Mikor terhes lettem nálam alig jelentkezett a hányinger és az is inkább a 7.-8. héttől
febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Babam ma csinalj tesztet!
febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ên 8-szor voltam terhes, minden terhessègem első pròbálkozásra sikerült.


Az első fèrjemtől van 3 gyerekem. Vele volt egy spontàn vetèlèsem.


Most a màsodik fèrjemnel 2 missed abom, egy kèmiaim ès most vagyok 16 hetes kismama.


Simàn sikerülhet elsőre, de persze majd a kimaradt mensi meg a pozitìv teszt bizonyìtja. Szorìtok!

febr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Letettem a gyógyszert, következő hónapban megfogant. Úgy, hogy sosem néztük mikor “kell” együtt lenni, hány naponta, semmi ilyesmi.

Barátnőm figyelte, akarták, mindent bevetettek, 2 évig próbálkoztak.

Erre szerintem nincs szabály, hogy kinek mikor sikerül.

Drukkolok nektek!😊

febr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!