Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok,tudnátok tanácsot adni?

Csajok,tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Előre is bocsánat,ha hosszúra sikeredik.

Nem jött meg a menzeszem,pedig a mai napra vártam. Semmilyen utalás nincs rá,hogy egyáltalán meg akar jönni. Nagyon enyhe görcsöket érzek,hányingerem van és mellfájdalmakat tapasztaltam. Sajnos ismerem már annyira a testem,hogy tudjam,valami van. Nem hinném,hogy terhes vagyok,mivel védekezünk,de már ez is megfordult a fejemben. Napra pontosak a ciklusaim,vagy egy nappal előbb szokott megjönni. Mit tanácsoltok,ami esetleg elősegítí,hogy megjöjjön? A meleg vizes guggolást már próbáltam.


24 éves vagyok.



febr. 26. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek mesélj a meleg vizes guggolásról, ez még nekem is új.😅


Amúgy rossz kategória, ez itt a teherbe esni vágyók klubja.

A nők egészségében a kérdésed helye.


Nem, semmivel nem tudsz rá hatni, csak vényköteles hormonális készítményekkel.

febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy terhességi tesztet! Ha negatív, majd megjön mindenféle hókuszpókusz nélkül
febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: hát erről eddig én sem hallottam,de itt valahol beírták egy kérdezőnek,hogy próbálja meg ezt. 😅

Nem igazán tudtam most melyik kategóriába is írjam,gondoltam itt előbb kapok választ.

febr. 26. 21:02
 4/9 A kérdező kommentje:
Kettes: Hétvége felé tudok csak boltba menni,így addig remélem megjön..
febr. 26. 21:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De mi az a melegvizes guggolás???
febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt írták rá hogy a kádat meg kell tölteni forró vízzel és benne ülni. Nekem ez kicsit hülyeségnek tűnik,de gondoltam megpróbálom.
febr. 26. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj. Ezt a "brazilok" szoktak hogy forró vízbe ülnek, és akkor elvetelnek, meg nehezet emelnek és akkor tuti elmegy a gyerek.

Elképzelem ahogy a kádban a forró vízben guggolsz le és fel 🤣

Amúgy lehet az ideg is, vagy "öregszel" már és késik 1-2 napot. Ha védekeztek(helyesen, és nem a kihuzom időben van.) hogy lennél már terhes?

febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is jót mosolyogtam magamon 😄

Szinte esélytelennek tartom,de persze azért megfordul az ember fejében ilyenkor.

Gondolom inkább valami stressz okozta helyzet miatt van,bár eddig ez nem okozott gondot. Lehet tényleg öregszem..😅😂

Mindenesetre ha nem jön meg,kérek időpontot a nőgyógyászhoz és meglátjuk mi lesz. 🙂

febr. 26. 23:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a tested nem egy gép, hogy napra pontosan mindig akkor jöjjön meg. Bezavarhat bármi. Egy betegségtől kezdve a stresszes időszakon át bármi. Nem is igazán értem, hogy egy nap késésnèl...vagyis még nem is késik, csak ha ma se jön meg, miért kell azonnal farkast kiáltani. Az egy hét késés is teljesen normálisnak tekinthető.
febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!