Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan létezik, hogy egyik...

Olyan létezik, hogy egyik ciklusban viszonylag az elején van tüszőrepedésem, a másikban meg inkább a végére esik?

Figyelt kérdés

Meg szoktam érezni,olyankor szúr az adott oldalon.

Mióta tervezzük a második babát,azóta jobban figyelek erre,és azt vettem észre,hogy mintha minden ciklusban máskorra esne...

Nem csinálgatok teszteket erre vonatkozóan,nem is akarok nagyon rágörcsölni a témára,jön a baba majd ha jönni akar. Csupán érdeklődöm.


Egyébként a menstruációm rendszeres, a ciklusaim egyforma hosszúak.


2010. okt. 25. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

erre korrekt választ csak hőméréssel lehet megtalálni

viszont ha mindig ugyanolyan hosszúak a ciklusaid, akkor nem hinném, mert a pé után eltelt napok száma (luteális fázis) kb egy embernél mindig ugyanannyi. Pl nekem múltkor később volt pé-m, és így amennyivel az késett, kb annyit késett a menzim is. A testünk csalóka, ha figyeljük magunkat, valami kis szurkálódásra is azt gondoljuk, hogy, pedig nem...

2010. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval! Csak hőméréssel tudhatjuk meg biztosan! De van úgy, hogy csak próbálkozik az elején a szervezet és még nem is reped meg, csak később (így volt ez nálam is). Tehát az alapján, hogy te mit éreztél nem lehet mindig következtetni, csak hőmérés alapján! Amúgy meg, az ovutól ha számolsz 14 napot akkor jön meg a mensi, tehát utólag tudott igazából kideríteni mikor volt, ha nem vezetsz hőgörbét!
2010. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Orvos irta, hogy rendszeres ciklusnal sincs semmi garancia, hogy a peteeres mindig ugyanakkor lenne!! Nem minden ugy tortenik, mint ahogy az a nagykonyvben meg van irva.


Rendszeres a ciklusom es mindig erzem a peteerest mert nagyon faj, meg a tojasfeherjes nyakbol is tudom. Ebben a honapban viszont a 6. napon fajt a petefeszkem, kozepidoben nem volt semmi, PE-s folyas sem. Ha terhes vagyok, akkor en vagyok itt az elo pelda, hogy rendszeres ciklusnal bizony nem kotelezo hogy csak kozepidoben lehet teherbe esni!!

2010. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. okt. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!