Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Délutáni vizeletből csináltam...

Délutáni vizeletből csináltam tesztet,elázott?

Figyelt kérdés

Eléggé fura eredményt kaptam,nem vagyok benne biztos,megnéznétek hogy ez negatív vagy tényleg ott van a második? Esetleg túl ázott a teszt?


[link]


márc. 8. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj másikat ha tudsz, ez el van ázva
márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dúrván elvan ázva. Inkább pisilj bele valamibe és abba mártsd bele, úgy kevésbé tudod eláztatni
márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Akkor az elázás miatt látom pozitívnak igaz?

márc. 8. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elázott teszt nem értékelhető, tök mindegy, hány csíkot látsz rajta.

Ahogy írták is, csinálj újat.

márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a szinezőanyag totál szétvan ázva rajta. Mennyi ideig volt a vizeletedben? Vagy véletlen a jelölés fölé pisiltél? Ilyen balesetek vannak, ezért jobb mártani
márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon el van ázva.A legtöbb tesztre az van írva,hogy x másodpercig tartsa a vizelet sugár alá de inkább pisilj bele valamibe és mártsd bele.Csak figyelj az időre meddig tartod benne.
márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak az elázás miatt ilyen, nem látszik tőle az sem, ha pozitív, az sem, ha negatív.
márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!