Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek a terhesség...

Sikerült valakinek a terhességet valahogy "beprogramálni"?

Figyelt kérdés

Második gyereket szeretnénk, de ha lehetne választani, tavasszal vagy nyáron szeretnék szülni. Augusztus óta próbálkozunk, eddig nem jött össze sajnos. Nem tudom, hogy akkor most "felfüggesszük-e" és védekezzünk néhány hónapig, vagy próbálkozzunk tovább? A gond csak az, hogy már fiatalabb nem leszek, 35 vagyok 🙃

Ti mit tennétek?


márc. 19. 13:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ezt terveztük... aztán ember tervez, isten végez...


Míg az első gyerek az első hónapban összejött, akit nem "terveztünk" hogy mikor jöjjön. Addig a 2.nál szerettük volna, ha 2 év lenne köztük, ugyan úgy tavasz.

Aha, rohadtul nem így alakult :D

4hónap alatt lettem terhes, el is vetéltem. Utána kellett még 3 hónap mire megfogant a kicsi. Így lett egy "tavaszra tervezett szeptember végi" babánk.


Szóval nem, rohadtul nem terveznék újra :D

márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

35 évesen már ne akarj programozni, örülj ha sikerül természetes úton.


Először mi is azért vártunk a próbálkozással, mert 2020-ban belengették hogy majd 100% lesz a CSED. Na a pár hónap várakozásból 3 év lett, egy lombikkal és egy műtéttel fűszerezve, most a 100%-os csedem sokkal kevesebbet ér mint a 2020-as 70%-os ért volna. (És én csak 27 éves voltam, nem 35...)

márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
35 evesen inkabb orulj, ha egyaltalan teherbe esel termeszetes modon, nemhogy meg az evszakon varialj !
márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek a többiekkel..ez már szánalmas.
márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hat, en augusztusban fogok szulni, de ha lehetett volna valasztani, inkabb tavasszal szerettem volna.
márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
15%
Nekem sikerült, 2016 februárjában akartam szülni, akkor is szültem, végül még a napot is én döntöttem el
márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdemes várni a te korodban.
márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
18%
Szia! Én úgy terveztem, hogy nyáron/kora ősszel szeretnék szülni, ezért november volt az első próbálkozós hónap, aztán legnagyobb örömünkre össze is jött. Az biztos, hogy én hideg/téli depis hónapokban nem akartam volna szülni, szóval felfüggesztettük volna addig. DE! Én 26 vagyok így időnk is bőven lett volna, 35 évesen már én sem várnék a tökéletes időzítésre.
márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

#8 pedig hidd el kevésbé depis a hideg hónapokban otthon lenni egy újszülöttel, mint akkor amikor mindenki nyaral, strandol te meg 40 hetesen szenvedsz a melegtől, szülés után meg otthon vérzel és örülsz ha wc-ig el tudsz menni.


Novemberi gyerekem van, mai fejemmel ha választhatnék is ezt választanám, ha csak a szülés körüli időszakot nézzük.

márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

világ életemben májusi gyereket szerettem volna, nincs különösebb oka, az az 5. hónap és nekem az a kedvenc számom :D

3. gyerekemet várom és 2 januárban 1 februárban fogant :D

akárhogy számoljuk, nem májusiak :D

különben az első egy próbálkozásból sikerült, még matekozni sem volt időm, már nem jött meg

2.kal júniusban álltunk neki próbálkozni, ő sikerült februárban, addig semmi

egy angyalka: ő megszakításos "védekezés" mellett fogant, de nem maradt velünk november elején. januárban akartunk nekiállni próbálkozni

3. február első napjaiban fogant. igazából gondoltam majd megint hónapok kellenek míg összejön, mint a 2.gyereknél, így álljunk neki "időben"


szóval jelenleg egyik gyerekem sem akkor születik, amikorra "terveztem" volna

márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!