Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt totál negatív, ugye?

Ez a teszt totál negatív, ugye?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 20. 11:01
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
30%
Mintha lenne ott valami, de azt inkább vedd egyelőre negatívnak. Késik a menstruáció?
márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, mit lát az első, ez tök negatív.
márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Negatívnak tűnik, ha nem jön meg, 2 nap múlva kb tesztelj újra. Sok sikert :)
márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom. Minden ciklusban lh tesztelek, eddig minden hónapban rendesen pozitív volt, kivéve most. A 16. ciklusnapig teszteltem, nem lett pozitív. Végül elfogyott a tesztem és nem vettem többet, úgy voltam vele, úgy sem lesz pozitív, mivel mindig a 10-13.ciklusnap között szokott pozitív lenni. Általában 23-24 napra jön meg, ugye attól függően, mikor volt ovum. Ma van a 25.nap de eddig semmi. 4.napja vannak menstruációs görcseim, tegnap óta a derekam is fáj, de semmi eddig. Semmi más pms tünetem nincs, ami amúgy szokott. Az esetek 99,9%-ban délután elkezdek görcsölni, estére rosszabb lesz, majd hajnalban megjön. Most 4 napja tart, de vérzés sehol, se semmi más tünet…
márc. 20. 11:08
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha darabokra szeded, akkor is.
márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az én negatív teszten ennél negatívabb :D Látom én is rajta azt a halvány csíkot, de azért pozitívnak se mondanám, pláne, hogy szét van szedve…

Viszont mikor terhes voltam (kétszer is, sajnos mindkettő csak kémiai lett), akkor baromira görcsölt a hasam, pedig nem szokott.

Viszont ha úgy szokott 24-25 napos ciklusod lenni, hogy 10-13. nap között pozi az ovuteszt, most meg a 16. Napon se volt az, akkor minimum 3 napot alapból tolódott, tehát még meg se kellene jönnie.

márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
35%

Én is látom azt a halvány valamit de lehet csak szellemcsík.

Pár nap múlva újra tesztelnék

márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Amit forgatni kell vagy feny fele forditani az negativ. Szoval ez negativ
márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Most voltam nődokinál (nem ezért, más okból, de megemlítettem neki az elmúlt pár napot), megvizsgált, meg az alhasamat megnyomkodta. Mondta, hogy mivel nyomásra érzékeny a méhem, meg feszítő érzés van a méhemnél, meg napok óta görcsölök, lehet, hogy végre összejött a baba, csak még annyira korai, hogy nem mutatja (rendesen) a teszt. A tesztet egyébként neki is mutattam, látott ő is rajta valamit ott. Mondta, hogy egy 2-3 nap múlva teszteljek, ha nem jön meg
márc. 20. 14:04
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

menstruáció alatt miért ne lehetne nőgyógyászhoz menni? ha 1 éve nem jön a baba és további vizsgálatokat beszélnek meg, akkor nem gátolja egy menstruáció az időpontot, csak ha ultrahang is lenne.

sőt ha most adná a beutalót 3-5. napi vérvételre, akkor pláne jó ha ilyenkor megy dokihoz, nem amikor már késő és nem tud a ciklusban hormonpanelre menni

komolyan minden kérdésnél csak kötekedő válaszokat látok ma

valami maszatot én is látok a teszten, de nem mondanám azért pozitívnak. nyilván ha továbbra sem jön meg akkor teszelj még, de légyszi valami normális teszttel, mondjuk predictor early vagy facelle (rossmannban kapható mindkettő)

márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!