Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vegyek tesztet? A parommal...

Vegyek tesztet? A parommal mindig vedekeztunk (ovszerrel) es a menszeszem se kesett eddig mindig megjott es egy hetet rendesen tartott

Figyelt kérdés
de kezdek mar bepanikolni a sok olyan esettol,hogy volt akinek megjott es ezert keson vette eszre, hogy terhes.Egy hetig szedultem fokent reggel,es allandoan erzem, hogy faj a hasam es furcsa hangokat ad ki, meg nagyon meg vagyok puffadva vagy nem tudom no a hasam? Ekkora hasam meg nem volt es nem hiztam mert kemeny nem puha
2009. jan. 4. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit itt leírsz, sokkal inkább egy bélhurut tünetei, mint terhességé. Összeszedtél valami enyhébb lefolyású vírust, most sajna elég sok ilyen van forgalomban. Kb. két hete az öcsémmel ugyanez volt, és hát meg sem fordult a fejünkben, hogy terhes lenne. Szóval ne pánikolj!
2009. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is puffad a hasma mostanában,szerintem az ünnepek és velük eggyütt a sok kajálás is közrejátszik..nem hinném hogy terhes vagy:-)
2009. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most megnyugtattatok :)tenyleg mar kezdtem ugy erezni velem van valami baj, hogy ilyenekre gondolok de tenyleg nagy a hasam most szedni fogok valami gyogyszert hatha elmulik s a szedules is
2009. jan. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!