Mitől lehet ez ?

Figyelt kérdés
Sziasztok decemberben esemény utáni tablettát vettem be ( előtte 1 hete volt menstruációm) amikor bevettem a gyógyszert meg is hozta a mensimet újra kb 1-2 napra viszont azóta semmi nincsen lehetséges hogy a gyógyszer annyira bekavar hogy vagy sokszor van menstruáció vagy több hónapig nincsen ? 72 órásat vettem be előre is köszönöm

márc. 22. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Teszteltél? Ha negatív, akkor igen.

Nekem fél évig össze-vissza jött meg.

márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen teszteltem negatív lett
márc. 22. 22:06
 3/10 A kérdező kommentje:
De nekem egyáltalán még jele sincsen eddig is elég rendszertelen volt a mensim de ilyen még nem nagyon volt
márc. 22. 22:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, hatalmas hormonadag, egy evre is bekavarhat.
márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon durva hogy egyetlen pici tabletta hogy be tud kavarni sokat híztam is mióta bevettem valószínűleg ez is közre játszhat
márc. 22. 23:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nemhinném, hogy ettől híztál sokat
márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A nőgyogyász mondta hogy mivel hízásra hajlamos vagyok nagyon ezért a gyógyszer kiválthatja ezt ☺️
márc. 23. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
A fogamzásgatlóra is rá szokták fogni.
márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem cserélj orvost. Biztos, hogy nem a gyógyszertől híztál sokat. Én is hízásra hajlamos vagyok és pajzsmirigy beteg mégis 5 kilót híztam eddig a várandóságom alatt. 27 hetes vagyok. Ha sokat híztam volna nyílván én is ráfognám valamire
márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Diétán vagyok lassan 10 Éve semmi probléma nem volt bevettem a gyógyszert hirtelen +5 kilót hiztam szvl nem kifogás (azóta leadtam ha kifogás lenne nem küzdöttem volna hogy leadjam
márc. 23. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!