Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindennap ugyanannyi a hőm?

Mindennap ugyanannyi a hőm?

Figyelt kérdés
Pár napja nézem csak a reggeli hőmet. Eddig mindennap (5 napja) reggel ébredés után egyből mértem. Szájban nyelv alatt 36,6 fok és hüvelyben 36,8 fok. A hőmérő szerintem jó. Van erre valamilyen magyarázat? Menszesz előtt vagyok kb 1 héttel (eléggé rendszertelen a ciklusom)

márc. 25. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
És ebben mi a különös? Mit kellene rajta megmagyarázni?
márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem tudom, hogy ez normális-e.Tudom, hogy nem vagyunk egyformák.. Néztem több hőgörbét is, de azokon "ugrál" a hő.
márc. 25. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Az sem baj, ha ugrál, az sem baj, ha nem. Sőt, egy embernél s emindig ugyanolyan a görbe. Nekem is volt olyan, mikor vonalzót lehetett volna húzni hozzá, ez nem kóros. De egy fél görbe nem értelmezhető egyébként.
márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem. Csak kíváncsi voltam, ha neked is volt ilyen, akkor csak nem lehet baj 😅 Köszönöm a válaszod!
márc. 25. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt, hogy napokig ugyanannyi volt, vagy éppen 36,6-36,7 közt ugrált ilyen cikcakkosan napokig :D

kb 3 hónap után tudsz majd következtetéseket vonni a hőgörbéd alapján :)

előző gyereknél 8, most 3 hónapig vezettem mielőtt sikeres lett :)

márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma már feljebb ment a hőm 37-re. Jó lenne, ha baba lenne a dologban.

Bár lehet jobban jártam volna, ha ciklus kezdetén kezdem el mérni a hőmet 😅


Nálunk van két gyerkőc. Viszonylag hamar sikerültek, most viszont valamiért nem akar jönni a kistesó.

márc. 26. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
igazából az, hogy felment a hőd jót jelent, de nekem általában aznap esett le mikor megjött, szóval ha ovuláció után (alacsony hő) legalább 16 napig (ha jól emlékszem) fent marad, akkor jelenthet babát :)
márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!