Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegytet szedőket...

Clostilbegytet szedőket kérdezem: nektek voltak a szedés alatt vagy akàr azt követően mellékhatások?

Figyelt kérdés
Még van 1 hetem kb. a kúra elkezdéséig, de teljesen lelombozódtam a mellékhatásokat olvasva a betegtájékoztatóban. Eddig vártam, hogy mikor kezdhetem már el szedni, de konkrétan most már egyre inkább azon gondolkodom, hogy el se kezdem….nem szeretnék ugyanis durva mellékhatásokat, amik közül a hányinger és hányás mèg úgy látom az enyhébbek közé tartozik…
márc. 25. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első kúra alatt volt erős szurkáló érzés a petefészkeknél. Másodiknál semmi már. A 3. kúra lett sikeres, akkor fogant meg a fiam. 5 napig fél szemet szedtem az első kúrában, 5x1-et a másodikban, 5x2-t a 3.ban.
márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt mellékhatás.


Kérdés: Volt-e átjárhatóságid előtte? Lesz-e rendes cikluskövetés, azaz párnaponta rádnéz az orvos, hogy látszódjon, hány tüsző indult el, stb?

Igazolódott olyan probléma, ami indokolttá tette a szedését? (Pl. hormonpanellel és cikluskövetéssel igazolta, hogy gondok vannak a peteéréssel?


Ha ezekre igen a válasz, akkor nyugodtan elkezdheted szedni, jó kezekben vagy.

De itt a gyiken olvasva nem ez a gyakorlat. Az orvosok minden megelőlegező vizsgálat nélkül írják fel, rá sem néznek a nőre a feltételezett peteérésig sem, még akár tüszőrepesztőt is felírnak úgy, hogy x. nap szúrja be, miközben 1 UH-t nem csinál.

Úgy írják fel, mintha cukorka lenne.

Ilyen esetekben valós az aggodalom!

márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia 2-es!


Sajnos csak hüvelyi ultrahanggal vizsgált meg. Szerintem is kevés volt ez így kiindulópontnak. Annyit látott, hogy valószínűleg nem lesz ebben a hónapban peteérésem. Máskor szokott lenni, mert volt már pozitív ovu tesztem is…

márc. 25. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ilyen esetben én nem szedném be, mert lehet, hogy semmi értelme, ellenben ártani tud. Valakit már a clostil is túlstimulál.
márc. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!