Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil 2 db-os teszt csík vagy...

Xepil 2 db-os teszt csík vagy a Predictor a megbízhatóbb? Illetve melyik milyen erősségű ? Aktus után kinek melyik- mikor lett pozitív ?

Figyelt kérdés
Illetve ha nemvárt napján negatív a predi akkor van esély a babára ?

márc. 28. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Huhh, na kezdem az elején :)

Én az X-epilt nem szeretem, van már abból is 10-es érzékenységű, de az alapverzió 25-ös, tehát viszonylag soká jelez pozitívat, és nekem 6 hetesen se volt olyan szép erős a csík, ezzel meg csak a frászt hozta rám.

A Predit szerettem, de akkor még másabb volt, az új Prediről olvastam itt rossz tapasztalatokat is.

(Az én kedvencem a Rossmann saját márkás tesztje, a Facelle, az is 10-es.)

Én nem tudom, hogy hány nappal voltam aktus után, mert nem csak egy volt, ráadásul nem is ovuteszteltem, de 28. ciklusnapon a Facelle nagyon szép, határozott kétcsíkos volt.

Az, hogy a nemvárthoz képest mikor kell pozitívnak lenni, az leginkább attól függ, hogy hány napos a luteálusod, azaz hogy hány nappal ovu után szokott megjönni. Ezt lh teszt nélkül nehéz biztosra tudni, de a lényeg, hogy ovu után leghamarabb kb. 9-10 nappal szokott derengeni valami a 10-es teszteken. Ettől függetlenül még akkor sem zárható ki, hogy baba van, ha jóval utána is negatív, mert a beágyazódás is -tól -ig van megadva, az is elhúzódhat, a hcg sem mindenkinél ugyanúgy termelődik stb.

Viszont ha csak 1 aktus volt, akkor olyan 14 nappal utána már látszania kellene szerintem mindenképp valaminek.

márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor várok,

Ez a kettő teszt van itthon

Hosszú hétvége miatt pedig nem tudok mást venni.

Nem egy aktus volt de az utolsó 6 napja volt előtte pedig 12 napja

Ezekhez képest számoltam azért írtam:)

márc. 28. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindketto jo teszt, bar megoszlanak a velemenyek, mindenkinek mas a tapasztalata.

Amikor terhes lettem, akkor nekem a predi es az x-epil is mar menstruacio elott 2 nappal pozi volt. Elotte 10 honapig probalkoztunk, az en esetemben ha a nemvart napjan vagy 1-2 napos kesesnel negativ tesztem volt, akkor nem voltam terhes.

márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi 3
márc. 28. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb mikor kell megjöjjön
márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!