Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik, miért negatív...

2 napja késik, miért negatív a teszt? Korai lehet?

Figyelt kérdés

Tűpontos 26 napos ciklusom van, félidőben ovulálok. Ebben a hónapban ovulációs barnázásom is volt, amin meglepődtem, mert sosem volt eddig.


12 dpo-n és ma 14 dpo-n teszteltem negatívat. Ha fix az ovum időlontja, nem kellene már ha halványan is, de mutatnia valamit?


Ma vagyok 14 nappal ovuláció után, reggelre egy nagyon halvány barna száradás folt volt a fehérneműn, törléskor se semmi, csak feherneműn. Azóta semmi.

Mensinek nyoma nincs, csak olyan "mintha mindjárt megjönne" érzés és naponta többször rövid időre enyhe mellbimbó érzékenység/viszketés, ami egyébként azért furcsa, mert lassan egy éve nem volt ilyen, mivel a májusi küretem óta mensit jelző tünetek nélküli és fájdalommentes a menstruációm.


Tisztában vagyok vele, hogy napokon belül kiderül, tapasztalatokra vagyok kíváncsi azoktól, akikkel előfordult már ilyen.

Elsősorban ez a reggeli pici barnázásnak sem nevezhető jelenség miértje érdekel.



márc. 29. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos az ovuláció, akkor meg fog jönni. Nekem is így volt. Hiába akartam mindenféle mást belemagyarázni.
márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100%-ék biztos vagy az ovudban akkor meg fog jönni. Lehet cisztád volt és az pukkadt ki mikor ovulációd volt ezért volt a barnázás.
márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg fog jönni.

Ha biztos az ovu, és két napja késik már pozitívnak kellene lenni a tesztnek.

márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért negatív a teszt mert nem vagy terhes.
márc. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 dpo-n màr pozitìv volt a tesztem. A nem vàrt napjàn szerintem màr pozitìvnak kellene lennie.
márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ma meg is jött.


Annyira megszoktam már a napra pontos "álom" ciklusomat mindenféle tünet nélkül, hogy most furcsa volt újra tüneteket érezni és eljátszottam a gondolattal hátha baba lehet. Na de majd legközelebb.


Cisztám nincs, októberben laparoszkópiaval műtöttek egy elég nagy 10x10cm-es cisztával. Azóta többször voltam nőgyógyásznál kontrollon, legutóbb 2 hete, de cisztának nyoma sem volt. Lehet valami kis hormonszint ingadozás volt.

márc. 30. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha negatív, nem vagy terhes. Azért szurkolok, hogy összejöjjön a baba.
ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!