Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 eves lany vagyok marcius...

16 eves lany vagyok marcius 23.an egyutt voltunk a baratommal,vedekeztunk es nem is ment el benmem viszont aprilis 2.kellett volna megjonnie es mar 5 mapja kesik 2 tesztet is csinaltam es negativ lett,eleg stresszes vagyok de nemtudom?

Figyelt kérdés
izgulok nagyon es szeretnem ha megjonne picit olyan mintha megakarna de megse,v most lehet a sok stressztol?

ápr. 6. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha védekeztetek úgy, ahogyan kell, végig és még így sem benned ment el, akkor nem lesz gond 🙂.

Első alkalmakkor, meg olyankor, amikor már előtte is ezen görcsölsz előfordul olyan, hogy nem jön meg már csak azért sem. A tesztek meg azt hiszem kb. a 8. nap után adnak iránymutatást, onnantól számítva, hogy együtt voltatok. De nem tudom, én férfi vagyok. Csak még iskolás koromban a csajokkal voltak dolgok.

ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

5 nap késés még nem késés.


Egy ciklusba belefér 7-8 nap eltérés, de stresszhelyzetben akár ki is maradhat. egy menz.

ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!