Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elzáródhat emiatt a petevezeté...

Elzáródhat emiatt a petevezetékem?

Figyelt kérdés

Majdnem 6 hete volt missed ab műtétem. A kórházban azt mondták 2 hétig nem lehet szexelni, de mivel 2 és fél hétig véreztem, vártunk 3 hetet. De azóta szex után kicsit mindig vérezgetek. Először azt hittem, nem is a szex miatt van, hanem még tisztulás van, csak pár nap szünet volt, mert nem rögtön szex után jön ki, hanem utána kb 1 óra múlva. Aztán megjött a havim, ami csak kb 1 napig tartott, akkor meg utána azt hittem, még a havim miatt vérzek. De ma már egyértelmű volt. Lehet, hogy így valami baci feljutott és begyulladt a méhem vagy a petevezetékeim elzárodtak?

Kedden megyek csak kontrollra....

Addig halálra aggódom magam :/


ápr. 12. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En vagy 6hetig tisztultam,hol vereztem hol nem. Volt hogy egy alkarnyi!!!!! alvadt ver tavozott belolem , persze egy kis hoemelkedesem volt elotte.

Nem hinnem,hogy elzarodott volna a petevezetek…..


Szerintem a szexet meg hanyagoljatok. 🫤

ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyulladás miatt elzáródhat, igen.

De az szinte bármikor megtörténhet, én nem aggódnék ezen most. Szerintem a vérzés pont nem erre utalna.

Nekem is volt missed ab, nagyon sokáig húzták a műtétet (kell, mégsem kell, mégis kell), már nagyon undi váladék jött belőlem, biztosra vettem, hogy nagy baj lesz. Műtét után is vissza-visszatért a kellemetlen szagú, sárgásbarna folyás, 2x voltam is miatta orvosnál, sosem tudták megmondani az okát...

Mikor harmadjára foglaltam miatta időpontot, aznapra pont megvolt a pozitív tesztem, szóval akkora gond mégsem lehetett 🙂 (azóta már 1,5 éves a fiam)

Keddig már próbálj nem stresszelni, szerintem csak valami bagatell felszíni sérülès lehet, de addig hanyagoljátok az együttlétet azért a biztonság kedvéért.

ápr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Így lesz!
ápr. 13. 07:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!