Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme teszetelnem, ha...

Van értelme teszetelnem, ha megjött (mégis úgy érzem van baba) és ha igen, akkor mikor tegyem?

Figyelt kérdés
Azt belátom, hogy már vszeg nincs baba, de ha tesztelek abból esetleg kiderülhet, hogy volt , csak elment?
2010. okt. 27. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Időben jött meg?És olyan mint szokott lenni?
2010. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig mindig pontosan jött meg, most hamarabb 1-2 nappal, illetve olyan vizes-véres állagú, de még csak reggel jött és tampont használok(nem volt nálam betét, mert nem vártam, de estétől már azt fogok tenni, akkor jobban látom...)
2010. okt. 27. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:

nem akarlak elszomorítani,de nekem májusban ugyaneze volt a helyzet.a mindig pontos mensim 4 nappal korábban jött,és hasonló volt mint Neked!Szaladtam a dokihoz,mert n is megvoltam róla győződve,hogy baba van/volt.megnézett ultrahangon,de azt mondta nem nagyon lát semmit.Én tudtam pedig hogy ott van/volt.az egyik orvos ismerősöm elmondta,hogy lehet nem tudott megtapadni rendesen,és így korai mensivel távozott.Tesztet hiába csinálsz,mert még amugy is korai lenne.nincs még elég Hcg a szervezetedben.Ugyis negatívot mutatna.Ugyhogy sajna ennek nem tudsz utána járni már.Pedig Te érzed...:(

Sajnálom.fel a fejjel.Tudom mit érzel most!Első voltam.

2010. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm a bátorítást...megyek majd dokihoz , mert azt mondta hogy ha 3 hónap alatt nem jön össze, menjek vissza hozzá, megnézi , hogy van e tüszőrepedés, stb. hál'istennek ő nem abba a kategóriába tartozik, aki hagyja az ember 1 évig senyvedni...mert valljuk be, sokszor már a sok átélt sikertelenség miatt nem jön össze...

Akkor neked is sok sikert!

2010. okt. 27. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet kimutatja ha volt valami,nekem mindig kimutatta.

volt egy par vetelesem,darabos verzes jelemzi,fajdalmas.

2010. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hál'istennek nem okoz fájdalmat, akkor vszeg nem volt baba, mondjuk az jobb, mint ha vetéltem volna...
2010. okt. 27. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat, mensi után, amikor már nem vérzel csinálj egy tesztet. Egyébként én is így vagyok. Most múlt el a mensim, de minden tünetem megmaradt, és nekem sem fér a fejembe, hogy nincs baba. :(( Hónapról hónapra egyre nehezebben dolgozom fel.
2010. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!