Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta vagy terhessség?...

Ciszta vagy terhessség? Honnan tudhatom, hogy melyikről van szó?

Figyelt kérdés

augusztus 23.-án jött meg utoljára.Azóta nem.Csináltam tesztet,ami semmit nem mutatott ki,tehát negatív volt.Vártam még,aztán elmentem orvoshoz.Megvizsgált és elküldött UH-ra.Azt mondta az UH orvos,hogy nem egyértelmű,de a papíromra azt írta,hogy jobb oldalt 32mm-es cysztikus képlet látható,ami nem zárja ki a terhességet.Majd pedig időpontot adott 2 héttel későbbre.Jövő héten telik majd le.Kérdésem lenne,hogy akkor cisztám van vagy csak "elnézte" és terhes lehetek??

Azóta vannak tüneteim,mint pl.: mell érzékenység,gyakori pisilés,néha émelygek és szédülök.De lehet csak beképzelem mert nem tudok biztosat??

Segítségeteket előre is köszönöm!


2010. okt. 27. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem is pont aug.23-án volt meg utoljára. Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor kb egy hete lehettél UH-n. Nos, hát nekem akkor már 13 mm volt a kisbabám, szóval elég kontár az orvosod, ha terhes vagy és ő nem tudja megállapítani. Sajnálom, de , ha nem volt számára egyértelmű, akkor inkább ciszta lesz. (márha nem extrém hosszú a ciklusod)
2010. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából hosszabb,mint az átlag.Kb.30-32 nap szokott lenni.Nem tudom ez mennyiben befolyásolja?!
2010. okt. 27. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 30 napos. Azért remélem, hogy "kontár" az ultrahangos doki, és jövőhéten örülhetsz! Szorítok neked!
2010. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2010. okt. 27. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!