Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom hogy terhes...

Honnan tudom hogy terhes vagyok mit tudok ellenni tenni abortusz helyett?

Figyelt kérdés
Mivel meg nem vagyok 18 így abortuszról szo sem lehet, de nem is vagyok benne biztos hogy terhes vagyok mivel meg nincsen beállva a menzeszem(??) viszont ebben a hónapban kimaradt, a barátommal történt egy kis baleset (nem bennem ment el viszont elég közel vagy nem is tudom hogyan mondjam épphogy sikerült kihúznia) felek hogy terhes leszek/vagyok eleve mindent túl gondolok és esetleg valaki tud mondani akármit ami jo terhesség ellen?

ápr. 21. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Honnan tudod biztosra kihúzta időben, ha "épphogy" csak kivette?

Egyébként 18 év alatt is van terhességmegszakítás. Ha nincs vérzés, vegyél terhességi tesztet. Reggeli első vizeletből csináld meg.

Azt már meg se kérdezem miért nem védekeztetek, de kezdj el imádkozni. :)

ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na igen épp ez a bajom hogy csak imadkozom hogy időben volt
ápr. 21. 21:26
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Megszakításosnál tökmindegy, hogy "időben" volt-e, mivel az előváladék is bőségesen tartalmaz életképes spermiumsejteket. Egy nettó hazardírozás. Van aki megússza évekig, másnak meg pár alkalom után befigyel a baba. A bökkenő, hogy előre senki sem tudja melyik csoportba fog tartozni.

Vegyél tesztet (bármelyik drogériában kapsz), reggeli vizelet és imádkozz hogy csak egy csík legyen. Ettől még ha sokat kísértitek a sorsot a megszakításossal előbb-utóbb törni fog a korsód.

ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Komolyan nem értem, az ilyen gyerekeknek nincsenek szüleik, akik elmondanák nekik, hogy nem létezik olyan fogamzásgátlás, hogy "időben kihúzza"?!


Amúgy a kérdésre válaszolva, hogy abortusz helyett mit tudsz tenni: ha valóban terhes vagy akkor másik lehetőség, hogy kihordod és megszülöd.


De gondolom arról se hallottál még hogy létezik fogamzásgátló tabletta (tiniknek is szó nélkül felírják), gumi óvszer (bárki megveheti a boltban) illetve ha minden kötél szakad, akkor 72 órán belül esemény utáni tablettát is lehetett volna felíratni.

ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
86%
Ilyenkor megfogadjak hogy uristen csak 1 csik legyen, soha tobbet nem kefelek, aztan amikor kijon az 1 csik, 7 het utan ujra dugnak
ápr. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
54%
Azt tudod tenni, hogy megszülöd, és ha nem érzed magad képesnek, hogy felneveld, akkor örökbe adod.
ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
19%

De van megszakításos védekezés...

[link]

"Withdrawal (coitus

interruptus) | Tries to keep sperm out of the

woman's body, preventing

fertilization | fegyelmezett használat: 4% esély éves szinten | nem fegyelmezett használat: 20% esély éves szinten"


Más módszerekkel együtt használva (ovuláció felmérése gyorsteszttel, hőmérőzéssel nyák vizsgálatával, naptárazással) pedig egész jó számokat produkál.


Kérdező: ha a feltételezett ovuláció közelében történt a baleset, akkor érdemes aggódni. Ha nem, akkor kicsi az esély. Terhességi teszt első körben. Abortusz második körben. De jó lenne, ha nem húznád egy nappal se tovább, mert kicsúszhatsz az időből. "Mivel meg nem vagyok 18 így abortuszról szo sem lehet" ez szimplán baromság, ezzel csak magadnak teszel rosszat.

ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Gratulálok! Hogy fogjátok elnevezni majd?
ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lőrinc😔
ápr. 22. 08:20
 10/14 anonim válasza:
85%
Remélem 3-as ikrek szuletnek
ápr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!