Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor és miért döntötetek...

Mikor és miért döntötetek amellett, hogy jöhet a kistesó?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mar a szülés után siman vallaltam volna a kistesot, nekem nincs semmi rossz élményem. Eddig még várat magára🙂

Szerintem érzi az ember... Bármennyire is nehéz, akkor is a mérleg nyelve a második gyerkőcnél landol

ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

KB akkor, mikor betoltotte a nagy a 1-et. 10 hónap után sikerült, 2,5 év van így köztük.

Azért, mert 2 gyereket szerettünk volna mindig is.

ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Soha, mert egy is elég.
ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem erőltettünk. Én azt hittem az első gyerek után, hogy nekem csak egy lesz, és többet nem lesz még egyszer szerencsém ekkora szerencsém-és lett, még többször is:) Pedig a dokim azt mondta, hogy már 1 is csoda hogy összejött-akkoriban még elég ismeretlen volt a terület. Manapság meg már tudnak segíteni.
ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Megcsalt, válást fontolgatta, hol elköltözött, hol visszajött.

3 gyerekre lehet adómentességet is kérni, meg gyerektartást is. Szerencsére okosan döntött, és azóta is együtt vagyunk.

ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a “nagy”, az éjszakákat 2 hónapja átaludta, szépen beállt a szoptatás, elmúlt a hasfájás, csupa móka és kacagás volt az élet. 13 hónap van köztük, a legjobb tesók. 😊
ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor 15 hónaposan elindult, kezdte hosszabban elfoglalni magát és kevesebbet sírni. Ebben az időben jött meg először, így előtte hiába is akartuk volna. Alapból több gyereket szerettünk volna.
ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Mi egy évet adtunk magunknak hármasban, utána ráálltunk a kistesó témára. Úgy tűnik 2 hónap próbálkozás után sikerült.


Eleve kis korkülönbséget szerettünk volna.

Illetve szeretnék majd visszamenni dolgozni, de idén leszek 35. Azert minimum 3 évet illene ledolgozni, mire bejelenti az ember a babát, de 3 év múlva meg már 39 éves leszek. Ki tudja, hogy a 40-es éveim elején mennyi türelmem, energiám lenne egy újszölőtthöz. Meg egyáltalán összejönne-e egyből a baba... számunkra ez a felállás jobb, biztosabb.

ápr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 eves mult, mikor eldontottuk, hogy johet a kisteso, elso probalkozos honapban meg is fogant. 23 honap lesz koztuk.
ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!