Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki menstruációs időszakban...

Aki menstruációs időszakban esett teherben, az követte a ciklusát?

Figyelt kérdés

Sok nőt olvastam, aki menstruáció alatt esett teherbe.

Tőlük szeretném kérdezni, hogy nektek amúgy milyen ciklusotok volt?

Volt olyan, aki hőmérőzéssel követte a ciklusát, és aszerint mindig rendben volt, mégis tudja, hogy biztosan a menstruáció alatt esett teherbe?


ápr. 22. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Itt és a nők egészsége topicban is rengetegen vannak akik azt se tudják hogy hogyan kell a ciklust számolni. Szóval értelmét veszti a kérdésed is. Sajnos... 😅
ápr. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kylie22 ***** válasza:
100%

Szia!30 hetes vagyok.Van már egy 2 éves lányunk is.Ciklus 5.napján voltunk csak együtt akkor nem védekeztünk.(hirtelen történt erős volt a vágy, szoptattam is,5.nap kicsi esély)

De miután végeztünk jött egy érzésem, hogy baba lesz így megijedtem többet nem is voltunk együtt elmentem gyógyszert íratni a pozitív teszt előtt 5 nappal.28 naposak a ciklusaim.Ciklus szerint a várható születési dátumom július 3.Genetikai vizsgálatok alapján június 25,mert a baba másfél héttel fejlettebb.A héten megyek majd a 30 hetes UHra, kíváncsi leszek mint momdanak,mert az orvosom azt mondta anno, hogy nem ír át semmit,mert ha 2 héttel előbb jön ugyanúgy fogom szeretni,mintha két héttel később.(Mensi szerint számol)

Viszont a 12 hetes UH és a 20 hetes UHn is mondták, hogy ugye tudom, hogy ez a baba nem ennyi idős majdnem 2 héttel idősebb.

Lányom 39.hétre született és azért kicsi para van bennem, hogy a kiírt dátum Július 3 és mondjuk megszületik június 20.

Június 21.én ballagásra vagyunk hivatalosak 200 kmrel arrébb így nem merek elmenni.

ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es. Sajnos igen. Főleg gyakorin. De azért reménykedem benne, hogy egyre többen lesznek, akik figyelik a ciklusukat, és tisztában vannak a testük működésével. Ugyanakkor ilyen "menstruáció alatt fogantam" és írja a 15-20-25-30 éves posztoló, tehát ilyen távlatból vissza már ki emlékszik, meg hát.. az kitudja, hogy úgy volt-e?!


Ugye, amióta Janka elkezdte a természettudatosság tanfolyamot, azóta egyre többen vannak szerencsére, bár én az iskolában oktatnám inkább. :)

ápr. 23. 09:07
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es!


Köszönöm a válaszod! Szóval Ti a ciklus 5. napja előtt sem voltatok együtt a normál ciklus alatt?

Amit még el tudok képzelni, hogy nálad a szülés miatt még nem állt rendbe a ciklusod 2 évvel utána? Te hőmérőztél, követted a ciklusod változását?


Reméljük, hogy minden rendben lesz a babáddal! <3

ápr. 23. 09:08
 5/6 Kylie22 ***** válasza:
100%

Úgy van, hogy én érzem a peteérést(ilyen nyúlós váladékom lesz és rá két napra görcsölök illetve kicsit barnázok)

Nem voltunk előtte hónapban sem együtt,mert párom keveset volt itthon a szüleinek segített 200 kmrel arrébb illetve gondolom a szoptatás miatt nagyon ritkán kívántam a szexet (sőt szinte nem is) Amúgy elvileg a szoptatás tényleg befolyásolja,de nekem már akkor beállt 28 napra és ennél rövidebbnek kéne lennie.

A tesztem is 4 nappal korábban csináltam,mert végig féltem, hogy baba lett és pozitív is lett egyből nem reggel csináltam délután.32 éves vagyok kb 10 éve mindent jegyzek ciklus naptárba még azt is,ha a fejem fáj vagy a hangulatom. (21 hónapig szoptattam pozitív teszt után pár héttel elhagyta magától a cicit)

ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kylie22 ***** válasza:
100%

Azt elfejtettem írni, hogy tudom butaságnak hangzik,de az elmúlt 10 évben én azt figyeltem meg, hogy stressz miatt nekem nem késik,hanem előbb jön meg (21.napra)

Illetve miután peteéréskor jön a görcs utána pontosan 14 napra jön meg.

ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!