Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11dpon ha csinálok egy 10s...

11dpon ha csinálok egy 10s tesztet délután mutatna már valamit ?

Figyelt kérdés

Vagy inkább várják még?

Türelmetlen vagyok meg mondom őszintén elméletileg 15en volt ovu akkor is együtt voltunk és 18an is . Egyáltalán van rá esély hogy össze jött ?


ápr. 26. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez még kicsit korai, pláne délutániból. Luteális szakaszod egyenként hány napos szokott lenni, mikor kéne megjönnie?


Mi alapján mondod az ovut április 15-re? Sima applikáció alapján, vagy hőmérőzés/ovulációs teszt megerősítette?


Ha tényleg akkor volt ovuláció, az együttlét sikere akkor is 20-25%, persze van rá esély, de ismétlem 20-25%.

ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod ☺️ app és lh teszt alapján tudom hogy 15 én volt ovu hát bízom benne hogy sikerült ha nem végleg el engedem 😓 4nap múlva kellene meg jönnie de az eddig menszesz tüneteim el múltak már csak feszültség maradt meg 🤣 mindenen is fel húzom magam 🤣
ápr. 26. 15:56
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy 28 napos a ciklusom általában de van hogy több .. április 1 jött meg
ápr. 26. 15:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Mikor volt pozitív az lh?
ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem 10 es teszt, predi délutániból 9dpon haloványan + volt, 2-3 óra pisi szünettel, másnap reggel is csináltam az is olyan volt mint az előző napi,nem lett erősebb reggel.

Viszont estére erősebb lett, valószinűleg délután ágyazódott be és akkorra emelkedett a hcg napról napra.

ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem rég csináltam x-epil tesztet hát nem tudom el dönteni hogy a regens vonalat láttam vagy épp hogy halvány sajnos a kép nem adja vissza amit élőben látok de holnap délután csinálok egy 10set kíváncsi vagyok 🤣
ápr. 26. 19:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az x epil ha +, de még korai időn túl jobban látszik és akkor rózsaszín is
ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát csináltam első vizeletbol ma full negatív a x-epil ma veszek egy 10set ha az is negatív reggel akkor el engedem újra 😓
ápr. 27. 09:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Ó sajnálom, azért a 10-es még holnap hátha mutat valamit.


Azt írtad tegnap, hogy 4 nap múlva kellene megjönnie, az még odébb van, még bármi lehet!!


Ne keseredj el, mióta próbálkoztok?

ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
5 éve próbálkozunk már vizsgálatokon túl vagyunk én is férjem is. Elméletileg rendben minden ha ez a hó se sikerült akkor kapunk külső segítséget de annyira reménykedem hogy nem kell 😭 annyira biztos voltam benne hogy na most jó még nincs veszve meg van pár napom csak lassan már bele kattanok .... Meg fura hogy el tűnt az összes menszeszre hajazó tünet már még a mellem se fáj
ápr. 27. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!