Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges mentsruáció előtt...

Lehetséges mentsruáció előtt egy nappal teherbe esni? Jóstesztként használtam ovulációs tesztet mielőtt megjött és 2 napig full pozitív volt. A második napon együtt voltunk a párommal, majd ezt követően másnap megjött.

Figyelt kérdés
Utána már az ovulációs teszt is elkezdett halványodni. Lehetséges, hogy közvetlen mensi előtt peteérésem volt? A menstruációmon annyit tapasztaltam, hogy 2 nappal rövidebb volt, de az első két nap nagyon erős.
ápr. 27. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Napi "menstruáltam, de terhes vagyok?!" Kérdés 🙄🤦‍♀️
ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olvasd el mégegyszer. Egy normális kérdést tettem fel, normálisan kevezetve. Mert ilyennel még nem találkoztam.
ápr. 27. 12:21
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

1, igen, pont ez az.

Nincs kedvem elmagyarázni, hogy mikor van peteérés, és , hogy hogy működik az egész ciklus

Csak annyit kérdezek, hogy menzesz előtt egy nappal, hogy a bánatában lenne peteérés?

Én meg ilyenről nem hallottam.

De lehet van ilyen, itt már minden megtörténhet.

ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az ovulációs tesztem pozitív volt 2 napig
ápr. 27. 12:27
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Jó oké...
ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Engedjük el... 😅
ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha a várható vérzés előtt 2 nappal ovuláltál volna, nem jött volna meg a menzeszed…

Egy kicsit tegyük már rendbe a dolgokat. Ovuláció után a petesejt helyén kialakul a sárgatest, ami progeszeront termel. Amíg progeszterontermelés van, addig nem lesz menzesz. Mivel a sárgatest kb 14 napig termel progit, ezért -ha nem jön létre terhesség-, akkor az ovu után 14 nappal jön meg. Létezik sárgatest elégtelenség bizonyos okok kapcsán, mikor túl rövid a luteális szakasz, de akkor se 1-2 nap, hanem mondjuk 14 helyett 9. És azzal bizony terhes sem leszel.


Ha valaki a várt vérzés előtt ovulál, akkor akár terhes lesz, akár nem, a várt időben így se úgy se fog megjönni a menzesz….

ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
7, pontosan így akartam leírni én is , csak nem akarodzott
ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Aki jóstesztezik arról meg is van a véleményem....idióta vagy
ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Terhessegi tesztet vegeztel akkor?

Menstruacio előtt nem lehet pozitív az ovulacios teszt (ha csak nem a másik petefeszekbol ovulaltal 1 cikluson belül) az viszont lehet, hogy az lh teszt a hcg hormont érzékelte de kémiai terhesseggel végződött és azért "jött meg"

ápr. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!