Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az E vitamin segít a teherbees...

Az E vitamin segít a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
2008. jan. 8. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én az e vitaminról nem halottam különösebben semmit,azt tudom hogy a laktobacilus(ami az aludttejben,kefirben megtalálható) hiánya okozhat terméketlenséget,illetve az ásványianyaghiány,túlsúly,kóros soványság,felhalmozódott méreganyagok a szervezetben.Ezek pótlására nagyon jó gyógynövényes termékeket találhatsz a herbáriákban.Nézz utána a savtalanításnak,méregtelenítésnek,az energy termékeket nagyon dícsérik.
2008. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én utánnaolvastam interneten könyvekben és szertintem igen. Mivel a hiányállapota okozhat terméketlenséget és több helyen olvastam, hogy segít megelőzni a vetélést. Szelénnel és c vitaminnal "kombinálva" könnyebben-jobban felszívódik. Én midenesetre szedem hátha segít... Azért kérdezz meg egy orvost vagy gyógyszerészt.

2008. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szia.nekem segített.és több ismerősömnek is.próbáld csak ki nyugodtan,ha babát akarsz!!
2008. jan. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!