Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 15 nappal, de...

Aktus után 15 nappal, de menstruáció előtt 3 nappal, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Negatív az exepil tesztem... mondjuk tegnap is csináltam egy facelle-t, az is negatív volt.

Szerintetek lehet ebből még pozitív?



máj. 13. 13:23
 1/7 babyboom567 ***** válasza:
66%
lehet
máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
43%

Folát szinted?

Vas szinted?

máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Világ életemben vérszegény voltam. De most ezeket az értékeket nem tudom.
máj. 13. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Várjál a menzeszig, utána tesztelj.

Nekem pl előtte két nappal nem mutatta a terhességet, de utána két nappal igen.

máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmeletileg ovuláció utan 14 nappal mar kimutatja a teszt ha terhes vagy. Ha 15 napja voltal utoljara egyutt a paroddal es a teszt negativ akkor nem vagy terhes. De ha azota egyutt voltatok es meg nem jott meg, akkor meg lehet pozitiv a teszt. Minden az ovulaciotol es a beagyazodastol fugg.

Nemvart napjan tesztelj.

máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem voltunk utána együtt, szóval akkor várok még és tesztelek csütörtökön ha nem jön meg.

Amúgy a hőm folyamatosan 36,6... bár nem vezetek hőgörbét... csak érdekes, hogy mindig ennyi...

A hasam úgyan úgy görcsöl, fáj a derekam... szóval nem tudom mi lesz 😊 de köszönöm, hogy írtatok.

máj. 13. 19:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel megjött a menstruációm.
máj. 15. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!