Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sose csináltam ilyen tesztet!...

Sose csináltam ilyen tesztet! Leírás nincs hozzá, mert úgy kaptam ismerőstől vagy 50db ilyen LH tesztet, hogy nézzem, van e peteérés. Szóval van?

Figyelt kérdés
Szóval ti láttok esetleg rajta olyat, ami számomra használható? Olvastam sokféle infót, hogy délutáni vizeletből kell, neg hasonló egyforma vasatgságúnak kell lenni a csík akkor, de hogy ha sose volt hasonló vastag? Mégis teherbe esett az ismerősöm akitől kaptam. Szóval kézzel fogható tapasztalat kell nekem.

máj. 17. 19:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Képet hogy rudok feltölteni?
máj. 17. 19:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát így látatlanban, kb.annyi, hogy elkezded a ciklusod kb. 10.napján (ha szabályos 28 nap körüli, ha nem, akkor menstruáció után rögtön is lehet kezdeni). Aztán addig csinálod, míg pozitív nem lesz. Ha nem szabàlyos, akkor egy 1-2 ciklust végig is csinálhatsz, hogy lásd, van-e egyáltalán peteérés. Mindennap kb.ugyanakkor, délután, előtte pár óráig ne nagyon igyál és ne pisilj. Szerintem kb. 3 perc után már mutatnia kell, hogy mi a helyzet. Amikor a kontroll csíknál erősebb a másik, akkor van az lh csúcs, általában 1-2 napon belül várható a peteérés, de ez változó, lehet pár óra múlva is akár. Nekem mindig szépen kimutatta, szabályos 27-28 napos ciklusaim vannak, 10-12. nap volt pozitív, szóval 1-2 nap eltérés volt néha. Ha mindig negatív, akkor valami probléma lehet.

Az ismerősödnek nyilván volt peteérése.

máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2! Nem biztos. Nekem egy árnyalattal mindig halványabb volt a kontrollnál, de tudtam, hogy van peteérésem. Akkor volt LH csúcs, amikor a legerősebb volt. Érzékenyebb teszt mutatta volna, de az meg több napig is + lett volna, így maradtam a 20-nál, mert annál tudtam követni, ha másnap halványabb. Terhes is lettem így 2x, szóval bizonyítottan volt ovum.
máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit tennék hozzá a 2-eshez, hogy amit én használtam (David) teszt annál a csomagolás azt írta hogy 10 perc után kell leolvasni és 15 perc után már nem érvényes. És tényleg egy ideig még erősödött a csík.

Én nyitottam ennek egy füzetet, amibe beragasztgattam egymás alá a teszteket, mellé írva a dátumot és hogy a ciklus hányadik napja. Így több ciklust is össze tudtam hasonlítani.

máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

4!

Nem akarok akadékoskodni, de ha 15p után nem érvényes, akkor mi értelme van őrízgetni?

máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

kepfeltoltes.hu


Ide töltsd fel a fotót, utána linkeld 😊


Délután tesztelj, mindig közel azonos időpontban, például mindig 4 órakor vagy 6 órakor.

2 órával előtte ne pisilj, alig igyál. Akkor pozitív, ha a legerősebb a második csík. Gyakorlatilag csak másnapra fogod tudni, hogy aha, akkor tegnap volt pozitív, mert ma már halványabb a második csík.


Ha pozitív, onnantól 24-36 órával LEHET a peteérésed. De a teszt nem mutatja, hogy meg is repedt a tüsző, azt ultrahang vagy hőmérőzés mutatja csak.


Ha negatív mindig a teszted, akkor vagy nem jól tesztelsz, vagy egyszerűen nem kaptad el a 12 órás LH csúcs, érdemes ekkor naponta kétszer tesztelni.


Az orvosok ezért nem szeretik az LH tesztet, ők azt mondják, hogy legyetem együtt 2 naponta, az a biztos. Csak az ugye nem mindig egyszerű 😊

máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

*Ha negatív mindig a teszted, akkor vagy nem jól tesztelsz, vagy egyszerűen nem kaptad el a 12 órás LH csúcs, érdemes ekkor naponta kétszer tesztelni. Vagy mindig negatív akkor is, ha nem jó érzékenységűt használsz, akkor sose pozitív. Például 25 érzékenységű, akkor érdemes megpróbálni érzékenyebbet, például 20 vagy 10.

Vagy negatív, mert nincs ovuláció. De ezt hőmérőzés, vérvétel tudja bizonyítani.

máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az LH teszt NEM AZT MUTATJA, hogy van-e peteérésed!
máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ez pozitív??

máj. 20. 14:27
 10/11 anonim ***** válasza:
#9! Na, ez már sokkal jobb. Holnap kiderül. Ha a holnapi még erősebb lesz, akkor nem, ha halványodik, akkor igen. Ha az a kérdés, mikor szexelj, akkor ízlés szerint ma vagy holnap. Vagy mindkettőn.
máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!