Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás utan kb 4nappal,...

Beágyazódás utan kb 4nappal, halvány pozitív teszt után 9,7mm megvastagodott méhnykahártya lehet jó jel?

Figyelt kérdés
Doki azt mondta vagy-vagy. Esetleg valami tapasztalat ilyen tèren valakinek? Köszönöm
máj. 24. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ilyenkor még nagyon korai is bármit mondani. De szurkolok, hogy minden okés legyen :)
máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudom hogy korai, azért kérdeztem van-e ezzel tapasztalata valakinek...Első terhességemnél később voltam dokinál, de most így jött ki.
máj. 24. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Nekem egy random luteális fázis közepéhez közeledve minimum ennyi a méhnyálkahártya. Halvány pozitív teszt után persze nem is látszik semmi az ultrahangon, viszont az 5. héten már szoktak petezsákot látni. Nem tudom te pontosan mikor mentél.
máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A pozitív teszt soha nem garancia a terhességre.


Ultrahangon leghamarabb 5.héttől látnak terhességet, addig max sejthető, tehát kb mensi ideje után egy héttel. A méhnyálkahártya elég vékonyka, de 8mm-től már van esély a megmaradásra.


Én azért bízom benne, az eddigi irományaid után, hogy nem a pozi teszt miatt voltál uh-n, hanem már régről volt egy időpontod, mert ugye lehetsz tájékozatlan, de kizárt, hogy ne tudd, hogy butaság uh-ra menni azonnal...


A kommentelők pedig azért is estek neked, mert semmi infóval hatalmas labdát dobtál fel. Igen...senkinek nincs köze az életedhez, de itt senki nem fogja tudni ki vagy, simán leírhattad volna, mi a helyzet.


Ha szexre elég érett vagy akkor tisztában vagy az alapvető dolgokkal is, így jogos a belédkötés még akkor is, ha a stílus elszomorító.


Ezt sajnos magadnak csináltad.


Minden jót.

máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első gyerekkel én is korán mentem (a munkahelyem miatt azt szerettem volna, ha minél előbb kiderül a terhesség), csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott az orvos, azt mondta 2 hét múlva menjek vissza. Még mondta, hogy nem biztos a terhesség, de szedjek vitamint, viselkedjek úgy mintha terhes lennék.
máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!