Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után Neked hány nappal...

Aktus után Neked hány nappal lett pozitív teszted?

Figyelt kérdés
Nem az ovulációra gondolok, mert van, aki pl menstruáció előtt pár nappal esik teherbe spontán peteéréssel, ott megint másképp kell számolni... :)
máj. 24. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező, mindenképp gondolj az ovulációra, mert máshogy nem jön létre a terhesség :D


Olyan nincs- vagy maximum irodalmi ritkaság, hogy valakinek volt peteérése félidőben, és lesz egy spontán peteérése menzesz előtt még pluszban. Inkább az fordulhat elő, hogy csúszik az ovuláció, és ezért hiszik azt, hogy ,,mensi előtt" estek teherbe, pedig amúgy a csúszó ovu miatt csúszott volna a menzesz is.


Kérdésedre válaszolva: 15. napon lett pozitív a teszt-ovu napján voltunk együtt.

máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen igen hülyén írtam, csak példának szántam, mert lehet itt olyat is olvasni, hogy valaki pl menzesz alatt lett terhes. :D Én nem csináltam ovu tesztet, de app szerint utána kb 3-4 nappal peteérés napja után voltunk együtt. És most 3 napja késik, de a tesztem még negatív. Viszont még csak 12 nap telt el azóta.
máj. 24. 18:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg lehet próbálkozni már pl. egy Predictorral, az terhesség esetén valószínű, hogy halványan pozitív lenne. De én annak a híve vagyok, hogy minek izgatni magam feleslegesen, megvárnám a 14 napot.
máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csináltam predictort is, sajnos negatív lett. :/
máj. 24. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:
17
máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ovu napjan voltunk egyutt, 12. nap lett idon tul extrem halvany pozitiv. 13. nap reggel elso vizeletbol egyertelmu pozitiv.
máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy aktus után hány nappal, mert általában abból nem csak havi 1 van. Míg ovuból igen, és ráadásul spontán 😂 10 nappal az ovuláció után már minden alkalommal pozitív volt a tesztem.
máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz, nem csak egyszer szexeltem, hogy tudjam, hány nappal utána lett pozitív a tesztem :D de az ovumat is csak sacc per kábé tudom belőni, mikor lehetett, nekem sosem volt pontos a menstruációm, és nem is ovuteszteltem, meg ilyenek.
máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13 nappal utana.
máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Az már régen rossz ha az illető tudja melyikbol fogant a baba. Annál azért sűrűbben kéne szexelni egy olyan kapcsolatban, ahol gyereket akar a pár..
máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!