Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csináltam tesztet. Nem...

Most csináltam tesztet. Nem késik, szurkál a hasam és feszül a mellem. Biztos hogy nem száradási mert végig ott álltam mellette egyből csináltam a képet, ahogy megláttam. Lehet hogy csak odaképzelem? 25 dpo x-epil teszt

Figyelt kérdés
[link]

máj. 25. 13:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

En is latok valamit, ha nagyon hunyorgok :D Es rozsaszinesnek tunik innen nekem, de tenyleg nagyon koncentralni kell.

Viszont ha meg nem kesik, akkor most ebbol barmi lehet. Tesztelj kesobb.

máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Éppen tényleg oda lehet látni egy alig észrevehető csíkot, de ennél jóval erősebb csíkot is láttam már itt vaklármának.

Én nem vagyok a tipikus itteni "majd egy hét késés után lehet csak tesztelni" válaszadó, de ha nem is késik, és nem is első pisiből csinálod, akkor jelen esetben teljesen felesleges volt elpazarolni ezt a tesztet, ha ez most valóban terhességet mutat, akkor valószínűleg mondjuk egy Facelle holnap reggel egyértemű kétcsíkos lenne, sőt, lehet már most is...

máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Igen tisztában vagyok vele. Nem is akartam tesztelni mert 25dpo van itthon. Férjem mondta hogy ő "érez" valamit.

Még 3 nap a mensi-ig.

Csak meg láttam azt gondoltam hogy most én vagyok hülye vagy van ott valami, sok hófehér negatív tesztet láttam az elmúlt közel 1 évben és ezért ütött szemet.

máj. 25. 14:02
 4/26 A kérdező kommentje:

Holnap vasárnap nem tudok drogériába menni predictorért vagy facelle-ért. Úgy hogy az akkor majd hétfőn.

De bíztató hogy nem bolondultam meg persze ebből még bármi lehet

máj. 25. 14:05
 5/26 anonim ***** válasza:

Az Xepil soha nem téved, elindult valami, reméljük 3 nap múlva erősebb lesz.

Szurkolok!

máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

X-epil még van itthon akkor próbáljam meg hétfőn reggel?

Ez a teszt napközben készült

Köszi a válaszokat

máj. 25. 14:35
 7/26 anonim ***** válasza:
25.dpo??
máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Rosszul irta, ha 3 nap van hatra menstruacioig, gondolom 25. napon tart a ciklusaban es az nem a dpo.
máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Bocsánat rosszul írtam, a tesz x-epil 25 mIU/ml a dpo-val kevertem, elnézést!

3 nap kb a mensi-ig.

A teszt: X-epil 25 mIU/ml

máj. 25. 16:12
 10/26 anonim ***** válasza:
Én is látom. Egy 10-es teszt már szép pozi lenne.
máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!