Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekezünk rendesen?

Nem védekezünk rendesen?

Figyelt kérdés

Pár napja olvasgatom itt a gyiket és rengeteg olyan kérdést látok amelyek így szólnak: “Lehetek terhes, ha a barátommal mindig óvszerrel védekezünk és mielőtt elmegy kiveszi belőlem!” Egyrészt nem értem ezeket a kérdéseket, másrészt megfogalmazódott bennem, pedig már nem tizenéves vagyok, hogy akkor ez lenne a biztonságos módszer?

Tisztában vagyok vele, hogy az óvszer nem 100% os védelem, lehetnek balesetek, problémák, de amióta szexuális életet élek exemmel vagy a jelenlegi párommal mindig óvszert használunk és bennem mennek el. Utána természetesen ellenőrizzük mindig, hogy van e probléma. Ennek ellenére igaz annyira fiatal már nem vagyok, de gyereket még nem szeretnék. Szerintetek problémás ez a védekezés amit mi alkalmazunk? Kíváncsi vagyok mások véleményére is, mert én eddig úgy gondoltam nincsen ezzel semmi baj, kockázata természetesen van, de szerintem kockázat mindenben van ilyen téren.



máj. 26. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Az óvszer bőven elég, amellett nem kell ,,időben kiszállni".
máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Mi is igy védekezünk. Sok kérdezőnek itt kb fogalma sincs a szaporodásról, csak szaporodnak, ahogy elnézem.
máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdések csak azt bizonyítják, hogy az emberek ostobák, nem többet. Jól csinálod, nem is értem hogy merül fel emberekben, hogy ha ott az óvszer, akkor ki kell húzni. Annyira alap intelligencia/fizika lenne a dolog. A gumin nem diffundál át a sperma
máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Biztonságosabb ha gumival is kihúzza. Mert ha kiszakad az óvszer, akkor hiába veszed be az esemény utánit, az sem 100%-os. Ismerek olyanokat aki gyógyszer mellett is gumit használnak. Aki ennyire nem akar gyereket az tényleg ne kockáztasson.
máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha a gumi az elejetől a végéig rajta van, kb kizart a terhesség. Ezek agyhalott kérdések


Viszont rengetegen csinalják azt, és itt az oldalon büszkék is rá, hogy beteszi gumi nélkül, majd a finis elött teszi fel csak a gumit. Na az ami nem védekezés....

máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Katona Dius ***** válasza:

Gumival akkor van gáz, ha kiszakad vagy kilyukad. De azt meg észre veszitek, mikor kihúzza és lehet esemény utánizni.

De pl tesóm és a barátnője gumi+fogamzásgátló módszerrel vannak.

máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!