Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátom május 4én életemben először megujjazott én pedig leszoptam őt. Ő azt mondta, nem maradt sperma vagy előváladék az ujjain, azonban én most egy kicsit félek, ugyanis azóta nagyon fájnak a melleim, láthatóan nagyobbak is lettek, szinte semmilyen ételt nem kívánok, fáj a derekam és sokszor az alhasam is.

Lehettem így terhes vagy ez egyáltalán nem lehetséges?



máj. 27. 06:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Terhességi teszt mit mutat?
máj. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Teszt!
máj. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Mire gondolsz? Hogy a tápcsatornádon keresztül lemászott a sperma a petevezetődbe?
máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Ez a kérdés most komoly?🤣
máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Megint nem figyel a 15 éves biologia óráján
máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ennyi történt, akkor nagyjából ki van zárva.

Vegyél egy terhességi tesztet és akkor majd megnyugszol. Ha nem volt azóta vérzésed akkor simán lehet, hogy csak PMS tüneteid vannak és hamarosan megjön.

máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
3as szerintem inkább a hüvelyébe tolt esetlegesen spermás ujjtól tart( azért valljuk be ez nem alaptalan teljesen)
máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azért annyira esély tudtommal nincsen rá. Embert nem hallottam még, aki így esett volna teherbe. De azért tettem fel ezt a kérdést, mivel tényleg nagyon félek, és nem, nem azért mert nem figyeltem biológia órán, hanem azért, mert tökre új helyzet nekem, első barátommal az első szexuális élményem, úgyhogy igen, jogosan lehet engem hülyének nézni, de azért kérlek, hagyjuk a negatív kommenteket
máj. 27. 17:37
 9/17 A kérdező kommentje:
Barátnőm azt mondta( aki januárban vesztette el a szuzesseget) hogy neki azután kezdett el fájni és nőni a mellé, miután elvesztette, szóval gondoljátok, hogy nekem is hasonló okok miatt lehet?
máj. 27. 17:39
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező azért nem esélytelen a szitu, hiszen esetlegesen sperma került a hüvelyedbe, és úgy készül a gyerek. Minimális esély, de van.
máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!