Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki van itt olyan, aki nem a...

Ki van itt olyan, aki nem a hivatalos peteérése körüli időszakban volt együtt a párjával, és mégis baba lett a dologból?

Figyelt kérdés
Ugye lehetséges?
2010. okt. 29. 15:31
 1/5 Grófházy ***** válasza:

én


aug. 20-án voltam Uh-n és ovuláltam tuti,mert 1 sárgatestem volt.

23 hét múlva + tesztem lett,de akkor au uh-n már a másik oldalon is láttak egy ovuláció utáni sárgatestet.

És ez volt a "ludas" a terhességi kor szerint

Tehát lehetséges

2010. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm is így esett teherbe, ők megszakítással próbálkoztak védekezni és peteérés előtt egy héttel bejött nekik a baba. Január végén szül.
2010. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a kérdésedben a lényeg, hogy a hivatalos és a tényleges peteérés eltérő lehet. van aki 8-10 nap körül "peteérik" van aki 16-18 nap körül.
2010. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 30. 08:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Én anno egy szép hétfői napon kezdtem menstruálni, persze épp nyaralni készültünk a Balatonra. A mensim 3 napig tartott akkoriban, úgyhogy már a 3. napon együtt voltunk a párommal. 9 hónap múlva megszületett a fiunk (2,5 éve) és azóta már egy 3 hós kiscsajszival is bővült a család, de ő már tervezett bébi volt.

Tudom már régi a kérdés, de jó volt kicsit nosztalgiázni :-)

2012. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!