Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-ös érzékenységű Lily...

25-ös érzékenységű Lily teszttel mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 10.dpo-n. November 1-re nem várom. Alig tudok várni a teszttel, de tudom hogy /még/ úgyis negatív lenne. Mikor tesztelhetek legkorábban?
2010. okt. 29. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem egy 25-ös teszt a nemvárt előtt 2 nappal iszonyat halvány pozi lett.Még 2 napot minimum várj!

írd majd meg!

drukk

2010. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

LÉgy erős!!!! Én elkezdtem tesztelgetni a 9. dpo-tól. Valami igen halvány mindig volt rajta, de kb arra elég, hogy utánaolvassak, hogy cisztától is lehet...

Meg ha nagyon halvány, úgysem hiszed, nem tudsz annyira örülni, mintha egyszerre csak ott lenne egy szép csík. Nekem kb a 13-14. dp-on lett olyan, hogy azt mondtam, terhes vagyok :)Egyébként nekem is 25ös volt.

A másik, hogy simán megeshet az is, hogy megtapad,de a mensivel kijön... Akkor meg már előtte van egy pozi teszted, elég megrázó.

Ha tudsz, szerintem várj. Én megfogadtam, hogy többet a nemvárt előtt nem tesztelek. Ha belegondolsz, máskor is volt már olyan, hogy késett egy-két napot, észre sem vetted, mert nem volt fontos épp akkor.

2010. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D köszönöm szépen a válaszokat. Akkor próbálok várni hétfőig. Mindenképp megírom,hogy mi lett.
2010. okt. 30. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok.

Remélem azóta már pozi lett a teszt??!!

2010. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia :D

Jól esik,hogy érdeklődsz :)

Még nem jött meg a mensi, de a teszt negatív.

[link] a görbém így néz ki.

2010. nov. 2. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!