Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött rendesen a menzim, de...

Megjött rendesen a menzim, de csak 2 napig volt rendes és 2 napja csak 1-2 csepp van. A hőm még mindíg 37-37.1. Mi lehet? Baba lehet? Nem görcsöltem, hanem szúrt a hasam.

Figyelt kérdés
Volt már valaki így hogy nem csak barnázgatott menzi helyett hanem rendesen volt csak nem 4 napig hanem 2 napig és baba volt????
2009. jan. 5. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
tesztelj akkor megtudod biztosan
2009. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy gyerek. miért nem tesztelsz?
2009. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet akkor holnap veszek egy tesztet. Csak annyit csalódtam már hogy nem merek. Csak a hőm is fura, mert ilyen még nem volt.
2009. jan. 5. 21:44
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ha van még valakinek tapasztalata, írja le légyszi egy kis bátorítás gyanánt.

2009. jan. 5. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont most (dec.-ben) jártam hasonlóan. 23.-án megjött de csak az nap véreztem, s az sem mondható erős vérzésnek, csak átlagosnak, másnap semmi, harmadnap barnás folyás. Következő héten 31.-én csináltam egy tesztet, negatív lett, sajna. Én arra tippeltem, hogy lehet terhes vagyok, csak esetleg menzi előtt pár nappal estem teherbe és azért jött így meg, ill. azért nem mutatta ki a teszt, de most kezdem ezt is elvetni, mert fáj a hasam, ez meg a következő peteérés jele.

2009. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csináltam tesztet negatív lett, így majd csinálok egy másikat két hét múlva (14.-e körül), hátha mégis terhes vagyok. Szerintem te is várd meg a jövőhetet,s utána csinálj tesztet. Nekem is ez már a harmadik tesztem volt, s nem csak nem mer az ember, hanem azért nem olyan olcsó egy teszt sem, na és a csalódás. Remélem tudtam segíteni.
2009. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a további válaszokat is. Kívánom mindenkinek hogy hamar baba legyen!!!

Hát holnap veszek tesztet, mert később már nem tudtunk együtt lenni a férjemmel csak akörül amikor (visszaszámolva 14 napot) előtte 2 nappal, azaz a lehetséges pé előtt 2 nappal. Nem sok reményt adok már neki, de a tesztnek már mutatnia kell ha mégis baba van. De jó lenne! Olyan boldogok lennénk. Már csak a gyerek hiányzik a boldogságunkból.

2009. jan. 5. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Te tudod, de én várnék a teszttel egy hetet még, nekem a kisfiamnál csak 3 hetesen mutatta ki a teszt, hogy terhes vagyok.
2009. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem meg 3 hét késés után mutatta ki teszt...várj sztem is
2009. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, még várok egy hetet, hátha. Aztán meglátjuk. Szorítsatok! Én is drukkolok Nektek aki babát szeretne!!!
2009. jan. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!