Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináción átesettek...

Inszemináción átesettek tapasztalataitokra vagyok kíváncsi, mikor hogy jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Milyen gyógyszereket szedtetek és mi volt a menete? Hányadik próbálkozásra jött össze?? Mit tettetek, hogy biztos megfoganjon?
2010. okt. 29. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ott nem jött össze ,már megvolt a következő időpont de spontán terhes lettem :)

Sok sikert !

2010. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a második sikeres volt.Merional injekcióval kellett serkentenem a peteérést,majd amikor ez rendben volt kaptam egy tűszőrepesztő injekciót.Etután ha jól emlékszem a a rákövetkező napon mentem inszemre.Ezután ultregosztan hüvelykúpot kaptam egészen a terhesség 12.hetéig.

De azóta terhes lette szoptatás alatt,így most két pincurom van!Sok sikert!

2010. nov. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!! Nagyon reménykedem!! Hétfőn megyek. Én Puregon injekciót kaptam peteérésre, kettő megérett. Meg valamit ma kell beszúrnom tüszőrepesztés miatt. 10 héten keresztül kúp az nem túl durva?? Gyerekkorom rémes emlékei...
2010. nov. 6. 10:59
 4/11 anonim válasza:

Mi már 3 inszemináción vagyunk túl. Eddig mind a három sikertelen volt. Budapestre jártunk a Forgács Intézetbe. Én tüszőérésre Clostilbegytet kaptam,majd tüszőrepesztésre Choragon injekciót,inszemináció után pedig Duphastont kellett szedenem a tesztelésig. A negatív tesz után abba kell hagyni ezt a tablettát,és utána,ha nem sikerült összehozni a babát,akkor 1-2 nap és megjön a menszesz....

Hová jártok kezelésre?

2010. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Mi Debrecenbe járunk kb fél éve. Most jutottunk el az inszemig. Szorítok neked is, hogy összejöjjön! Sok olyan esetről hallottam, ahol a harmadik vagy a hatodik összejött!! Ne csüggedj! Együtt érzünk, és szorítunk!
2010. nov. 7. 08:34
 6/11 anonim válasza:

"Beszélgethetnénk" picit,akár itt...?

Mi most készülünk Debrecenbe!!!Nem voltak kedvezőek a tapasztalataink a Forgács Intézetben,így váltunk...Sajnos olyan sokan vannak,hogy decemberben kell telefonálnom konzultációs időpontért Debrecenbe a Kaáliba....Ki az orvosotok? Ha van kedved írj légyszi! Jó lenne valakivel beszélgetni.....

2010. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szivesen írok!

nem a Kaáliba járok Debbe, hanem a Nagyerdei nőgyógyászati klinikára. Van honlapjuk, rajta telszám, meg orvos neve. Ma voltam inszemen, de azt bent csinálta a doki a rendes dote klinikán a meddőségi szakrendelőben. holnap még írok, csak fekve rossz gépelnem.

2010. nov. 8. 19:19
 8/11 anonim válasza:

Szia!

Rendben,várom!

Feküdnöd kell az inszem után?

Nekem 5 perc múlva fel lehetett kelni,és "normális életvitelt folytatni"....Semmi pihenés,mehetett a mókuskerék,munka stb.......Nem is javasolta az orvos,hogy nem ártana 1-2 nap,vagy legalább óra pihenés.....

2010. nov. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nálunk végül úgy ment az inszem, hogy 3-ra utolsóként behívtak a dokihoz. Felfeküdtem, megcsinálta, mondta, hogy 20perc fekvés. 20 perc után haza, otthon aznap pihi, nem mászkál, fekszik. Másnap rendesen jöhettem dolgozni. Kaptam injekciókat előtte peteérésre, egyet tüszőrepedésre is szombaton, hétfőn meg megvolt az inszem. Tegnaptól ilyen gélt kell használnom beágyazódásra. A dobozán az van, hogy reggel, a doki mondta, hogy este benyomni, aludni. Fájt a hasam amúgy vasárnap délutántól, hétfőre már kisebb görcsök voltak, kedden is végig egész nap fájt, ma meg már semmi. Amúgy jöttem dolgozni rendesen. Izgulok, hogy összejött-e. Ja, és a lelkünkre kötötte, hogy szerda, péntek, vasárnap aktív házasélet. Biztosítsuk be magunkat.

2010. nov. 10. 10:32
 10/11 anonim válasza:

Szia!

Szorítok,hogy sikerüljön! :)

A hasfájás az természetes.Legalább is Pesten nekem azt mondták,mert nekem is fájt a hasam,sőt görcsöltem,és le akart szakadni a derekam....így rákérdeztem,hogy ez természetes-e.Azt mondták igen,mert peteérés,és tüszőrepedés van,ami ezzel jár....

Én gélt nem kaptam,csak a Duphaton tablettát,azt kellett szedni 2 hétig,a tesztig...."Házaséletet" pedig az inszemináció után,aznap este, és másnap is kellett élni.....

Mikor kell "tesztelni"?

Üdvözöllek: Rita

2010. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!