Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmék MINDIG gumi...

A barátnőmék MINDIG gumi nélkül sexelnek. és SOHA nem esik teherbe! Én a barátommal. - gumival szokjuk de most volt gumi nélkül! De csak ideig utána felhúzta a gumit! És én mindíg parázok h terhes e vagyok! ELŐVÁLADÉKTÓL hány % h terhes lehet a csaj?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek csinálod így, ha parázol? Hol az eszed? Belehalnátok, ha pár perccel korábban kerül fel a gumi, BEHATOLÁS ELŐTT??? Akkor talán nem kéne paráznod sem, csak para nélkül élvezned...

Előváladéktól is teherbe lehet esni, még ha kicsi is az esélye. Volt már rá példa...

2009. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hat nem olyan sok de az a keves az sajnos nagyon.

en is pont igy vagyok de en maradok a gumi mellett, anelkul nem az en idegzetemnek valo :p

2009. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
mi lenne ha először megtanulnám HELYESEN magyarul írni? :) nem ártana... hány éves vagy? szerintem azért csináljátok inkább gumival. honnan tudod, h. a barátnőd nem hazudik? nem tudsz megbizonyosodni róla, ne legyél olyan naiv, hogy mindent elhiszel amit mondanak. és ha mások úgy csinálják akkor te is...
2009. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Gumi nélkül úgy, hogy tablettát sem szedsz? Azért ez elég nagy felelőtlenség!! Hol hagytad az eszed? Az ilyenből lesz, hogy hát nah még egy kicsit legyen tovább gumi nélkül, nah még 5 percet, naaaahh.. aztán hopp véletlen elmegy a srác akkor mit csinálsz?

Vagy használj gumit vagy szedj gyógyszert!!!

2009. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátnőd lehet, hogy meddő, csak még maga sem tud róla! Ezért nem esik terhebe! Ne kockáztass, szedj tablettát, mert úgy látom a barátod nem vigyáz rád! Akkor gondoskodj magadról!
2009. jan. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
volt már ilyen ismerősöm, aki évekig gumi nélkül csinálta, mert "eddig sem estem teherbe, úgyis meddő vagyok", aztán hopp, 6 hónaposan vették észre a babát, mikor már el sem lehetett vetetni, mert addig nem jutott eszébe hogy esetleg az okozhatja a tüneteit...
2009. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!