Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét késés után már mindegy...

Egy hét késés után már mindegy hogy reggeli vagy esete csinálom a tesztet? Ilyenkor már tuti ki fogja mutatni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én du csináltam, ugyanúgy kimutatta!
2009. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 6 nap késés után reggel csináltam és negatív volt. Csináltam egyet tegnap délután is mert már 11 napja késik és az már pozitív lett! Ugyhogy ha még nem mutat pozitívat ne keseredj el próbáld később is. Szorítok!
2009. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Majd kiderül... :)
2009. jan. 6. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem 5 nap késés után délután volt pozitív. majd írj!! szorítok én is.


8 hós kisfiú anyukája :)

2009. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ma tartok az egy hetes késésnél,tegnap délután csin.tesztet,de sajna negatív lett.Van még egy itthon,de nem merem megcsin.,nehogy megint - legyen.A múlt hónapban is több mint 2hetet késett.Te mikor fogod megcsinálni?Szorítok,hogy BABA legyen!Légyszi ird majd meg az eredményt!
2009. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!