Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől érezhetem ezeket a...

Mitől érezhetem ezeket a tüneteket? Ilyen furán még nem éreztem magam.

Figyelt kérdés

Olyan fura érzésem van vasárnap óta. A kávétól elég sokszor érzek émelygést. Nagyon sokszor járok pisilni. A munkahelyemen délelőtt kb egyszer ha elmentem most meg 3-4 szer is kimegyek. Egyáltalán nem iszom sok folyadékot ott. Az étvágyam megnőtt. Eddig mindig hazavittem a csomagolt szendvicseimet, most meg már délig mindenem elfogy. A szagok nagyon zavarnak. Reggel a cicusom kakilt az almostálkájába eddig soha nem volt bajom most öklendeztem a szagától.

Állandó ellenőrzésem van a dokimnál mert endometriózisos vagyok. A múlt hónapban szerinte nem biztos hogy volt pém, mert cisztát látott az uh-n, de a méhnyálkahártyám feltűnően vastag volt. Így nem zárta ki azt sem. Egy medilabbal szellemcsíkosat teszteltem majd rá két napra csík nélküli teljesen negatívat. Meg is jött a mensim bár nagyon gyengén.

Azonban a múlt héten volt pém. Az ovu teszt és a hőm is visszaigazolta, de ennek még csak 5-6 napja.


Mitől lehet vajon akkor ez?


2009. jan. 6. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászati problémák gyakran okoznak olyan hormonváltozásokat, melyek ilyen tüneteket produkálhatnak, s hát a női psziché is képes rá, főképpen, ha már szeretnél kisbabát.
2009. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a menzid más volt, mint szokott lenni akkor lehet babó. Nekem ugyanúgy megvolt és miután elmúlt a 3. napon teszteltem pozitívat.

Viszont a cicaalmot kerüld el, a kismamáknak kerülni kell a cicákat, s főleg az alomcserét.

Drukkolok Neked, írd majd meg, hogy sikerült-e!

Üdv

2009. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igazából kezdek én is gondolkodóba esni.Ilyet még nem éreztem azelőtt főleg nem pé után inkább mensi előtti tüneteim vannak. Tény hogy szeretném a babát, a betegségemből kifolyólag méginkább, hiszen midnen hónap a meddőséghez és a lombik programhoz közelít.:( De úgy érzem ennyi mindent már nem tudok bebeszélni.

A cicáról meg igazad van. Ha tényleg lenne kismanó megy haza anyuhoz a cicus.

2009. jan. 6. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!