Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, hany eves kor alatt...

Csajok, hany eves kor alatt NEM szabad nogyogyasznak felirnia tini lanyoknak fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés
Angliaban most megengedtek hogy szuloi engedely nelkul mar 13 !!! eves kiscsajok is szedhessek de csak 1 havit kaphatnak, utana a tovabbi "adagot" csak orvosi konzultacio utan kaphatjak meg.
2010. nov. 3. 12:26
1 2
 1/15 eszo ***** válasza:

mi vaaan?! jézusom..

szerintem itt nincs külön korhoz kötve..én mondjuk azt mondom, hogy akkor inkább szedje, minthogy terhes legyen, aztán abortusz legyen a vége..

de 13 évesen mi a jó...-nak sexelnek még???

2010. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm, akit ennyi idősen az anyja vitt el gyógyszert felíratni. Szóval 13 évesen már simán lehet.

Különben inkább ez legyen, minthogy folyton kaparásra járjanak...

2010. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

en irorszagban elek, itt is a gyerekek mar 12-13 evesen szexelnek felelotlenul barmilyen vedekezes nelkul

sajnos nem csak a terhessegtol kell tartani, hanem a nemibetegsegek is elterjedtek, es itt nincs abortusz sem

2010. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Minek szexelnek? Menozesbol, haverok miatt, na meg gondolom van amelyik elvezi is.


Komolyan, 13 eves kortol es az anyjuk meg nem is fog tudni rola!!!


De nem jol tudom, hogy kb. 15 eves kor alatt nem szabadna szedni, mert meg fejlodesben van a szervezet stb??


Gumival is lehet vedekezni. Meg ennyi idosen ne szexeljenek!


Gondolj mar bele, 13 evesen elkezdi szedni, tegyuk fel szedi is kisebb szunetekkel, mire lesz 25 mar jol szetvagja a majat, szervezetet, hormonhaztartasat a sok tabletta. Nem beszelve majd arrol, hogy tobb embernel fordulnak majd elo komplikaciok. :(

2010. nov. 3. 12:42
 5/15 A kérdező kommentje:

Persze, hogy inkabb a tabletta mint az abortusz. De konyorgom mi lesz 10 ev mulva? A 8 eves gyerekunk is szedni fog majd fogamzasgatlot? Mert ez a hatar mar csak lefele fog menni, marmint ami az eletkort illeti... 20 ev mulva meg mar 6 evesek is fogjak szedni? Azert alljon mar meg a menet! Inkabb megnevelni kellene a gyerekeket, nem a szexre osztonozni. Az meg ne legyen kifogas, hogy inkabb vedekezes mint abortusz, abbol a szempontbol, hogy akkor ilyen alapon mar tiz eves gyereknek is mondjuk hogy "kefelj lanyom, csak szedjel gyogyszert".


Mondjuk az angol tiniknek nem kell parazniuk hogy szetvagjak a hormonhaztartasukat, mert ezek mar 15evesen szulnek. Gratula a felfogashoz!

2010. nov. 3. 12:45
 6/15 eszo ***** válasza:

úgy nézem, hogy félreértettük egymást!


abszolút nem értek egyet azzal, hogy ilyen korban szedjenek tablettát, sőőőt a sexxel is ráérnének min. 16 éves korukig..tovább már úgysem lehet megtiltani..


csak azt akartam mondani, hogy még mindig jobb, ha védekeznek, persze jobb lenne az óvszer a szervezetük szempontjából..

az viszont a legnagyobb felelőtlenség, ha védekezés sincs!!mert sajnos nekem ment el babám..és iszonyú..ezek a lányok meg szemrebbenés nélkül mennének abortuszra..szóval akkor már inkább védekezzenek, vagy így,vagy úgy!


de mégegyszer mondom, hogy ez szerintem sem normális!!!


az meg kicsit abszurd, hogy 8 meg 6 évesen szedjék..szerintem azt te sem gondoltad komolyan!?

2010. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyetertek mindennel amit az utolso irt.


De az utolso mondattal nem ertek egyet. Nem azt mondtam hogy szedjek 8 evesen. Ironikusan mondtam. Mert ha mar most 13 evesen megengedik nekik, akkor 10 ev mulva az akkori generacionak mar mondjuk 11evesen meg fogjak stb stb...

2010. nov. 3. 13:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Igazából, egy 13 éves lány még nagyon éretlen a szexre... De, ha mégis ez a szitu áll fent, akkor inkább fel kell íratni azt a gyógyszert...(holott az nem tesz túl jót egy ennyire fiatal kislány szervezetének...hisz még nagy fejlődésben van) Tehát... inkább gyógyszer, mint abortusz...
2010. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14 voltam, mikor elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, 21 éves koromig szedtem folyamatosan. Nagyon bánom már, de hülye kislány voltam és az orvos simán felírta nekem, meg sem vizsgált!!! Azóta persze nem jön a baba... :( Nagyon mérges vagyok magamra!
2010. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 16 éves korom óta szedem, de volt olyan oszt társam, akinek általánosban felírták a gyógyszert, mert rendszertelenül(havonta többször) jött meg neki, és borzalmasan sok...tampon-betét kombó alig bírt egy órát...de annak ellenére, h szedett tabit, nem szexelt 15-16 éves koráig...bár ahogy elkezdte, a tablettát abba is hagyta, mert a pasija nem szerette, "hogy mesterséges izéket használ, meg ráadásul sokba kerül"..persze a gumi is annak számít, úgyhogy "vigyáznak" és minden hónapban több ezret költenek tesztekre...
2010. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!