Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-7 hetes terhes vagyok és...

6-7 hetes terhes vagyok és minden kész káosz bennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bevallom, hogy azért jöttem ide, hogy minél több és okosabb tanácsot kérjek tőletek. Én 24 éves lány. 7 hónapja tart egy úgy mond titkos kapcsolat. Kérlek ezért ne ítélkezzetek, hanem segítsetek. Nagyon boldog vagyok/voltam a párommal, sőt nyugodtan kijelenthetem, hogy ilyen boldog még soha se voltam, mint ő mellette. Egy hete derült, hogy terhes vagyok. Rögtön rá vágta, hogy abortusz. Neki már van egy 11 hónapos kisfia a másik kapcsolatába. Kisebb vacillálás után én is belementem és most így vagyunk, hogy nem tartom meg a babát.De tagnap rájöttem, hogy képtelen vagyok végig csinálni az abortuszt. Szeretném a babát, de nagyon félek. 2005-2006-ba dolgoztam utoljára kb. 208 napot. Félek, mert nem tudom hogy milyen anyagiakat kapok meg ha megtartom a babát. Jelenleg albérletbe lakok és nem dolgozok (most van alakulóba egy munka amit vállalkozói kártyával kellene csinálni). A szüleimhez bármikor vissza mehetek és ők segítek, hol ott ők se állnak jól, de mégis segítenek. Félek, hogy-hogy mondjam el a páromnak, hogy nem vagyok képes az abortuszra, félek, hogy dühöngeni. Azt tudom hogy ha elvetettem a babát akkor is elveszítem a páromat, mert teljesen meg fogok változni, érzem.De azt is tudom, ha megtartom akkor is el veszítem. Nem tudom mit csináljak, hogy-hogy mondjam el neki és hogy mit tegyek.Nagyon dühös lesz. Félek az anyagiak miatt is, de anya azt mondta, hogy minden rendbe lesz. Nem tudom mi legyen.

Köszönöm a válaszokat!


2009. jan. 7. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát nekem az a véleményem,hogy tartsd meg.sokan nagyon örülnének h végre összejött a baba.és szerintem első a baba.én biztos megtartanám.ennyit tudok mondani.sok sikert.
2009. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én véleményem szerint egy pasi sem ér annyit, hogy elvetesd a babát! Sőt, ha szeretne, szerintem örülne a babának...És még ami a legfontosabb e mellett, hogy a szüleid melletted állnak!

Tudod rengeteg nő örülne, ha teherbe eshetne, neked ez most megadatott, és neked kell eldöntened, hogy megtartod-e vagy sem.

Igen..látom..titkos kapcsolat...

Az is biztos, ha elveteted már nem lesz többé olyan a kapcsolatotok, mint régen.

Mond el neki, hogy képtelen vagy elvetetni, és ha szeret akkor elfogadja a döntésed.

Próbáltam okosat írni, remélem sikerült.

Szorítok!!!

2009. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kapcsolatban is nagyon nehéz mindentéren a gyerek nevelés ,még te nagyon fiatal vagy 100-szor is lehetnél szerelmes ,boldog, és szülés is kitolodhat 35 éves korodig is
2009. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is tartsd meg a babát,lehet hogy így is vége lesz a kapcsolatodnak,de ha elveteted a babát lehet hogy többet nem lehet babád!Fogadd el a szüleid segítségét,párt meg kisgyermekkel is találhatsz magadnak,aki csak nektek szenteli az idejét és szeretetét!hidd el neked sem esne jól ha egy harmadik kívülről belépne az életetekbe!!!Puszi Zsó
2009. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En azt gondolom, hogy csak is kizárólag a szívedre hallgass. Ha úgy érzed nem tudnád magadnak megbocsájtani, hogy elvetetted, akkor tartsd meg! A legfontosabb, hogy a szüleid melletted vannak. Rájuk mindid számíthatsz az életben, egy pasi sosem biztos. Főleg ha 2 párhuzamos kapcsolata van. Anyagiak miatt ne aggódj, ha úgy döntesz megtartod, majd minden megoldódik amíg ilyen szuper szüleid vannak.
2009. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is tartsd meg a picit.Hidd el nem fogod megbánni, ha a szüleid ennyire melletted állnak, ne izgulj!!!Ha az abortusz mellet döntesz, egész életedben végig fog kísérni.Nem akarlak rábeszélni semmire, ezt csakis te döntheted el, remélem valamennyit tudtam én is segíteni!Ha vége is lesz a kapcsolatodnak, fiatal vagy és egy gyerekkel is találhatsz majd valakit aki úgy szeret ahogy vagy a picivel együtt!!

Nagyon drukkolok!

Puszi!B.

2009. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Tartsd meg a babát:)! Hidd el nem bánod meg!HA anyudék segítenek nem leszel egyedül! És lesz olyan pasi aki a babáddal együtt is fog szeretni majd:)! Sok sikert! Írd meg majd mi lesz!!!
2009. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia!Ez a TE döntésed lesz!Az viszont biztos,hogy sokan örülnének neki.A páromnak volt már missed ab-je.Most a második terhességgel bent van megfigyelésen.Bízunk benne hogy jó döntést fogsz hozni!
2009. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem tartsd meg a babát, főleg, ha képtelennek érzed magad az abortuszra, egy életen át bánnád, ha nem szülnéd meg! Ha meg lesz a kicsi ,biztosan lesznek nehéz napok, meg nehéz helyzetek, de az amit ő okoz neked mindenért kárpótolni fog. Ha szüleid melletted állnak az meg a legjobb dolog!Menj vissza anyukádhoz, ő segít majd neked, az meg hogy párod így reagál... Igen az biztos,hogy őt mindenképp elveszted, de ha megtartod ,akkor nem fogsz rá egy életen át haragudni. Mert ha nem tartod meg tuti, hogy nem fogsz tudni még ránézni se, és igaza van az egyik előttem szólónak, hogy egy férfi sem ér annyit, hogy egy babát elvetess!!! Ő lesz a legnagyobb boldogság az életedben majd meglátod! TErmészetesen félsz, mert ez egy nehéz helyzet, de csináld végig! Anyukád biztosan melletted lesz és támogatni fog mindenben, hiszen ő már tudja milyen nagy boldogság egy gyerek! Sok nő neveli egyedül a gyermekét, persze nem könnyű .és nem ennek kellene a normálisnak lenni, de akkor is nagy boldogság...

Az meg , hogy félsz teljesen természetes, még azok a nők is félnek kicsit, akik tervezett babát várnak, és a párjukkal vannak, szóval ez egy teljesen normálsi dolog!

Megkérhetlek, hogy majd írj, hogy mit döntöttél? Privátban is jó ,he nem akarsz itt írni, sőt úgy lenne a legjobb, ha van kedved írj bármikor, ha esetleg van még megbeszélni valód!!!

Sok erőt kívánok neked!!!!

2009. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A babócám meg fog születni és a legnagyobb szeretettel fogom felnevelni. Mindent megfogom neki adni és azon leszek, akár egyedül, akár az apukájával, hogy a születéséig minden szükséges dolgot előteremtsek neki.


Köszönöm a válaszokat, nagyon jól esett amit írtatok.

2009. jan. 8. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!