Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom, tegnap...

Holnapra nem várom, tegnap rózsaszínes testápoló szerű folyásom volt, ma meg mintha fehérebb lenne, de egy két barna pötyi is van benne. Lehetek még babás? Tesztelni nem merek még.

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
én a hétvége elött nem tesztelnék, még ha szuper érzékeny a teszt. ha megjön nincs baba (ha picit jön meg akkor esetleg) ha meg addig nem jön meg akkor tesztelj. én két hetet vártam és még is negatív lett. másnap megjött.
2009. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ!Lehet hogy túlreagálom a dolgot, de egy babát már elvesztettem és most nagyon félek, meg nagyon örülnék neki ha összejönne...
2009. jan. 7. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:
vannak tüneteid????
2009. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mellfeszülés, mindjárt megjön érzés egy hete már!!De mensis görcs nincs, sajnos nagyon rövid ideig voltam terhes így alig emlékszem valamire:(

és ez a folyás nagyon furi, nekem mensi előtt 2 nappal már sötétbarna szokott lenni, nem rózsaszín...

2009. jan. 7. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:

én is azt tanácsolom várd meg a hétvégét.És remélem azt fogod látni amit szeretnél:-))

Sok sikert.

2009. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!Vasárnapig várok, remélem nem hiába:)
2009. jan. 7. 16:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy voltam mint te, mintha én írtam volna ezt, ugyanezt a kérdést feltettem én is. A nem várt mensi előtt egy nappal rózsaszín folyásom volt, előtte napokig halvány barnás pecsételés. És a nem várt napján nem jött, másnap teszteltem pozitívat! Ez két napja történt.
2009. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is feszülnek a melleim, de nagyon. Sok sikert, majd írd meg az eredményt!
2009. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos megjött ma reggel.:(

Lehet hogy nagyon rágörcsöltem a dologra. Már nem fogok vele foglalkozni ha akar úgyis jön a babó.

Azért köszönöm a válaszokat és a drukkokat is!

Puszi Mindenkinek!

2009. jan. 8. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!