Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel vizes szerű, átlátsz...

Ma reggel vizes szerű, átlátszó folyásom volt, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Kismama vagy?

vagy menszit vársz?

Vagy mi van?????

2010. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak probálkozunk még... a ciklus 11. 13. és 16 napján együtt voltunk a párommal a 16. nap az tegnap volt, este voltunk együtt szal már nem is keltem fel csak reggel, de reggel meg mintha viz folyott volna ki belőlem, nem volt sűrű sem feház semmi... simán átlátszó, vizes szerű folyásom volt
2010. nov. 5. 15:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi fehér:)
2010. nov. 5. 15:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nyúlós átlátszó folyásom a ciklus 14. napján volt és éreztem h mindkét petefészkem fáj ill. görcsölget... gondolom ekkor volt peteérésem, ami azt jelenti, hogy lehet h sikerülhetett most a baba...
2010. nov. 5. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, én amikor terhes lettem, pont az volt a felűnő, hogy mensi előtt semmi folyásom nem volt. De volt, akitől pont az ellenkezőjét olvasom.
2010. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, főleg, hogy még csak most volt peteérésed.
2010. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!